Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bi sorunum var lütfen yardımcı olun

arivan

New member
ben ameliyat oldum 2 gundur yürüyebiliyorum ama oturamıyorum ve akşam uykulandım. boy abdesti almam gerekiyor ne yapacağımı bilmiyorum. bu durumda ne yapmak gerekiyor bilen hocalarım varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden tşk.

Z

zabotek

Guest
ameliyat oldun yer neresi ise ve hala dikişli pansumanlı ise.. oraların hariç.. diğer uzuvlarını yıka.. normal boy abdesti gibi.. ama senin ameliyatın nerden onuda bilmek gerek.. belki banyo bile yapmanı engelleyen bir ameliyatta olabilir..

arivan

New member
ameliyat oldun yer neresi ise ve hala dikişli pansumanlı ise.. oraların hariç.. diğer uzuvlarını yıka.. normal boy abdesti gibi.. ama senin ameliyatın nerden onuda bilmek gerek.. belki banyo bile yapmanı engelleyen bir ameliyatta olabilir..

halen pansumanlı ve dikişli kesinlikle yıkanamam çünkü eğilemiyorum ameliyat kuyruk sokumunun ustünde kıl dönmesi ameliyatı

mhmt

New member
NİSÂ SÛRESİ
(43) Ey iman edenler! Sarhoş iken ne söylediğinizi bilinceye kadar, bir de -yolcu olmanız durumu müstesna- cünüp iken yıkanıncaya kadar namaza yaklaşmayın. Eğer hasta olur veya yolculukta bulunursanız, veyahut biriniz abdest bozmaktan gelince ya da eşlerinizle cinsel ilişkide bulunup, su da bulamazsanız o zaman temiz bir toprağa yönelip, (niyet ederek onunla) yüzlerinizi ve ellerinizi meshedin. Şüphesiz Allah çok affedicidir, çok bağışlayıcıdır.

bu ayette ALLAHın izin verdiklerine bakınız derim..olmayınca teyemmüm alın..
yinede ekleyim:allahüaglem

Üst Alt