Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

bi bakarmısınız Allah rızası için

_FaNTaSTiC_

New member
www.maykamca.com adlı bi forum var vede normal güncel bilgileri içeriyor sohbet oyun ve program download yapmak isteyenler olursa bu foruma kayıt olmalarını rica ediyorum
bu forumda üye sayısı çok az vede eğer üye olursanız emin olun bir çok kişiyi mutlu etmiş olursunuz bu mübarek günlerde bunu bizim gibi mümin kardeşlerinizden esirgemeyin

(LÜTFEN)

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
arkadasim bu actigin kapanacaktir forum büyük bir ihtimal kapatilir ben destek verilecegine inanamiyorum icerisinde hos olmayan yerlerde var onlar iptal edilirse belki

_FaNTaSTiC_

New member
hayır bu forumun içerisinde en ufak bir şekilde kötü şeyler içeren dosya veya resim veyada video yok
öle bişwy olsa ben tavsiye etmem

_FaNTaSTiC_

New member
orda sadece sohbet maksadıyla açılmış bi konu orda hukuka vede islama aykırı bir sözcük bulmassın

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
bu forumdakiler maddeyi asip manadaki aski aradiklari icin en güzel sözleri onlar icin siralamayaya calistiklari icin uygun düsmüyor

_FaNTaSTiC_

New member
yani ben zorlamıyoru üye ol diye ama eğer sende uygun görürsen sadece üye ol ve bidaha bakma yani toplam üye sayısı 63 ve üye arıyışı içindeler sitenin yöneticileri sadwce onları mutlu etmek için yaparsan hem sen mutlu ettiğin için mutlu olursun hemde onlar sitenin üye sayısının artıığı için mutlu olur bende vesile olduğum için mutlu olurum

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
bu siteye üye oldum cünkü cok seviyorum okuyorum yaziyorum bir paylasim bir islam var ama bu sitede cok iyi göremiyorum birilerini mutlu etmek icin olmasi komik olur bir söz vardir ya kula kul olmam allaha oldum kafi.........

A

ahdevefa

Guest
kardeş senden acizane bişey rica edecem Allah'ın rızası bu kadar basit bi mevzu değil lütfen böyle şeylere kullanmayalım...yanlış anlamayın lütfen...

Üst Alt