Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Beyım evı terkettı dua edıyorum

yalnýz kul

New member
:( selamun aleykum belkı ben sızın kadar bılgılı degılım belkıde gunahkarım bıldıgım esım 2 hafta oldu vı terkettı hıc aramıyo sormuyo bense devamlı dua edıyorum bıldıgınız bır dua varsa yazarsanız by yalnızın evını neielendırısın Allahın ıznıyle..

Rahmet4

New member
Allahim sabir versin kardes...ins geri döner tabi hakkinda hayirli ise...bol bol dua et Allahtan iste ....forumumuzda dua bölümü var oraya bakip faydalanabilirsin...

Mücahid

New member
ALLAH yardımcınız olsun kardeşim.İnşaallah çok uzamadan konuşma ve evliliğinizi gözden geçirme fırsatı tanır Rabbim size.Dua ile

türkmani

New member
Allah cc yardımcınız olsun.Hakkınızda hayırlısı için dua edin inş.

yalnýz kul

New member
Allah Hepnizden Razi Olsun

Allah Hepnizden Razi Olsun

Su an bol bol cevırgel duasını okuyorum faydası olurmu baska dua bılıyormusunuz arkadaslar bılırsenız nolur onuda yazın ben onuda okurum.. saglıkla kalın herseyın hayırlısı Dua edende edemeyenden de Allah razı olsun

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
:( selamun aleykum belkı ben sızın kadar bılgılı degılım belkıde gunahkarım bıldıgım esım 2 hafta oldu vı terkettı hıc aramıyo sormuyo bense devamlı dua edıyorum bıldıgınız bır dua varsa yazarsanız by yalnızın evını neielendırısın Allahın ıznıyle..

aleyküm selam verahmatullahi ve berekatuhu;
İnşallah Rabbim hakkınızda en güzel olanı verir, sıkıntılarınızdan sizi giderir
madem bizlerden sizin için dua istediniz,
duamıza diğer kardeşlerimizinde eşlik etmesini istyoruzki bu kardeşimiz sıkıntılarından kurtulsun, kişinin başkası için ettiği dua günahsız ağızdandır.

Ey her şeyi ihata eden, bol nimet sahibi,
Ey bütün mevcûdâtı ihata eden geniş rahmet sahibi,
Ey her şeye erişip içini dışını saran mükemmel hikmet sahibi,
Ey sonsuz kudret ve noksansız kemâl sahibi,
Ey delili çürütülemez, kesin hüccet ve isbat sahibi,
Ey eserleri açık ve zâhir, ikrâm ve inâyet sahibi,
Ey sıfatı, mümkinâtın sıfatıyla ölçülmeyecek derecede yüce olan,
Ey fenâ ve zevâl bulmayan dâim izzet sahibi,
Ey sarsılmaz, karşı gelinmez, metîn kuvvet sahibi,
Ey geçmiş minnet, peşin nimet sahibi,
Sen aczden ve şerikten, kusurdan münezzeh ve mukaddessin.

Senden başka ilâh yok ki, bize imdad et ,bu duaya iştirak etmiş ve gönülden amin diyen, sıkıntıları olan kardeşlerimizin sıkıntılarını gider, hasta olanlara şifalar ver , dertli olanlara devalar ver ,
sen izzet ve kerem sahibisin senden başka el açıcak kapımız yok , kabul edersen şanındandır, kabul etmezsen herşeyin iyisi sen bilirsin Rabbim , sen bizden dua istiyen tüm kardeşlerimizi Sıkıntılarından emin eyle içlerine ferahlık ver , ve tüm kardeşlerimizi ve bizi azap ateşinden ve cehennemden kurtar

a l p e r

New member
Her işte bir hayır vardır. Allah yolumuzu ve sonumuzu hayretsin, bu yolda sabırlar versin inşaallah(amin)

yalnýz kul

New member
arkadaslar gucumun tukendıgını hıssedyıroum nefes alamk zor gelıyor Rabım sasaırtmasın sabır versın bana

Ç

ÇÝray

Guest
"beyim" dediginize göre hala ona karşı bir saygınız var....
Rabim size hayırlısı neyse onu nasip etsin inş....
gerçekten sizin için çok üzüldüm....

SİZ EY imana ermiş olanlar! Sarsılmaz bir sabır ve namaz ile yardım arayın: zira, unutmayın, Allah(c.c.) zorluklara karşı sabredenlerle birliktedir. BAKARA / 153

yalnýz kul

New member
boguluyorum boguluorum cıdden ıyı degılım bogazımda buı hıckırık yutuyorum yapayalnızım bu evde Rabbım bana ufacıkda olsaa bı umt ver .. belkıde gunaha gırıyorum hayırsızda olsa donsun evıne ben onunla bu fanıde 1 gun daha gecırsem kardır

B

beyaz_ýþýk

Guest
can kardeşim eline bir tesbih almanı ve bol bol salavat cekmeni öneririm...

sabır kardeşim sabır....biliyorumki her an dua ediyorsun..emin ol ki dualarının karşılığını hayırlısıyla alcaksındır...Yanlız sakın isyana gitmeyesin..Bu da bir sınav ve cok agır bir sınav..ve sen bunu kaldırabilirsin..

Hz.Eyup gibi sabır et... Allah c.c. izniyle mujde yakındır...

Allah c.c. yardımcın olsun....

mhmt

New member
Allah yardımcınız olsun kardeşim..-amin-

selametle..

Ç

ÇÝray

Guest
yarın berat kandili şüphesiz bugünlerde rabbim yürekten edilen duaları geri çevirmiycektir....

inş bizlerinde duasıyla hayırlısı olcaktır....

casus021

New member
Web sitesi
www.islamportali.net
rabbim yar ve yardımcınız olsun inş aranızdaki gırkınlıgın yerini bu mübarek günde güzellik vehaır getirmesini cenabı hakktan niyaz ederim amin

SUSKUN

New member
Allah yardımcınız olsun İnşallah beyiniz hayırlısıyla döner yuvanıza.Rabbim gerçekten yardımcınızolsun.Sabır herşeyin başı sabırdır sabredin alırsınız mükafatını.Bugün Beraat kandili.Rabbim beyinize güzel huylar nasip etsin yuvanız eskisinden daha güzel olsun bu mübarek gecede
Selametle

hamidü'l Quran

New member
allah yardımcınız olsun bu mubarek kandıl gecesinde allah a bol bol dua edın ...beyınız inş en yakın zamanda sıze gerı gelir ..... .allah ım sıze sabır versın
selam ve dua ıle.....

EnGüZeL_HiKaYeM

New member
nasıl insanlar varya evlenmeyi oyunmu sanıyorlar hangi şartta olursa olsun kadın veya erkek evliliği kutsal bilmeli bu işler sadece duayla olmaz kardeş bence sabret bekle allah büyüktür

khan19556

New member

Allah Resulü (ASM)’nün gözbebekleri olan Raşid halifelerimizden üçünün duaları faidesi olur inşallah

Hz. Ebubekir’in Duası:

“Allahümme es’elekü temâme’n ni’meti fi’l eşyâ-i küllihâ ve’ş şükra leke aleyhâ, hatta terdâ ve ba’der rıdâ ve’l hıyarete fi cemî-i mâ yekûnu fîhi’l- hıyaratu vicemî’i meys’uri’l umûri küllihâ lâ bi mâ’surihâ ya kerim. Allahümme heb lî imanen ve yakinen ve meâfeh.”

Meali: Allahım! Senden her şeydeki nimetlerin tamamını ve Senin rızanı kazanıncaya kadar ve kazandıktan sonra da Sana verdiğin nimetlerden dolayı şükretmeyi isterim. Kolay ve hayırlı işlerde bana tercih imkânı ver, zor anlarımda değil Ey Kerim zat! Allahım! Bana iman, gerçek bilgi ve hayırlı niyet ver.”(Kenzü’l Ummal-c:1.s:303)

Hz. Ömer’in Duası

“Allahümme inni eûzu bike en tu’hezeni ala ğırrah. Ev tezareni fi gafleh. Alahümme ic’al ameli sâlihâ.Vec’alhü leke halisâ. Ve lâ tec’al-nî fi’l esşrar. Vakin’i azâbe’n-nâr. Ve elhikni bi’l ahyâr”

Meali: “Allahım! beni hazırlıksız yakalamandan, gaflette bırakıp gafillerden eylemenden Sana sığınırım. Allahım! Bana salih ameller işlet, amellerim Senin rızana uygun olsun, onları riya ve gösterişten uzak kıl. Allahım! Benim canımı iyilerle beraber al. Benim canımı kötülerle beraber alma. Beni cehennem azabından koru. Seçkin kulların zümresine dâhil eyle.” (Kenzü’l Ummal-c:1.s:303)

Hz. Ali’nin Duası

“Eûzu bike min cuhdi’l belâi ve derki’i şekâi ve şematati’l adai ve eûzu bike mine’s sinci ve’l kaydi ve’s savt. Allahümme inni zunûbi lâ tadarruke ve inne rahmeteke lâ tensuk”

Meali: “Allahım’ Belaların yoruculuğundan, sıkıntıların beni tutmasından ve düşmanların bana gülmesinden Sana sığınırım. Hapisten, prangaya vurulup işkence görmekten Sana sığınırım. Allahım! Benim günahlarım Sana zarar vermez. Senin bana rahmetinle de Senin rahmetin eksilmez.”(Kenzü’l Ummal-c:1.s:303)

ibrahim571632

New member
Ey Kendisinden başka ilah bulunmayan Sübhan; Zalimlerden oldumki merhametine muhtacım.

Allahü La İlahe İlla ente sübhaneke inni kunti min ez-zalimin.

Alllahü Teala Sabrı Cemil Versin Kardeşim...

Üst Alt