Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Beterin beteri varrrr!!!!

Rahmet4

New member
hic düsündünüzmü kardesler beterin beteri nasil olur diye...

bunu size bir yasanmis olayla anlatmak istiyorum. benim kücük kardesim gecici olarak bir otele is götüsmesine gidecegini söyledi... cikis o cikis bekleki gele aksam oldu yok gece yari oldu yok cep telefonunun hatida yok (yeni almanyaya geldigi icin) yeni hat almamis...annem babam kardeslerim düstük ortaya Allahim bu ne aci ve caresizlik elden birsey gelmiyor....yasi doldurdugu icin polisede gidemiyoruz en azidan bir gün gecmesi lazimki kayip ilani verebilesin...is yerinide tam söylemedi nereyi arayacagimizi sasirdik otellere telefon ediyoruz yok öyle bir kisi gelmemis..haydi ne edersen et ölümlerden ölüm begen...kiz karesim bilgisayarina baktida nereden is davetiyesi geldigini ögrendi... annem babam hemen oraya gittiler orada sanstan bir kisi dügüne garsonluk icin birkac kisinin gittigini söylemisde bizler biraz rahatladik....sabaha dogru eve gelmis ama olanlarda bize oldu....

artik dert edecegim bir dert yokmus bu dertden baska dert yokmus

Elifnisa

New member
iyi olduğuna sevindim okurken korkarak okuyordum sonunda kötü bir şey olacak diye neyseki iyi sonuçlandı. Allah bir daha göstermesin inşallah.

Rahmet4

New member
bu olayi aslinda yazmayacaktim sonra düsündümki ufak defek seylerde üzülüyor belki Allaha bilmeden asi bile olabiliyoruz....bizlerin halimize cok cok sükür etmemiz ne olursa olsun sabir etmemiz lazim gerektigini... nice aileler var bu aciyi senelerdir yasayan... Allahim kayip acisini hic kimseye yasatmasin...Aminnn

samanyolu

New member
ufak defek seylerde üzülüyor belki Allaha bilmeden asi bile olabiliyoruz....bizlerin halimize cok cok sükür etmemiz ne olursa olsun sabir etmemiz lazim gerektigini... nice aileler var bu aciyi senelerdir yasayan... Allahim kayip acisini hic kimseye yasatmasin...Aminnn

amin amin amin............

Üst Alt