Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ben kepekten nasıl kurtuldum

NUAYMAN

New member
arkadaşlar sizleri birazcık düşünmeye davet ediyorum.. bir coğumuz kepekten kurtulmak icin değişik şampuanlar deneriz ama faydasınıda göremeyiz.şimdi birazcık kulağınızı yaklaştırın hişt mhmt sende yaklaş...kepek denilen şeyler aslında bizim ölmüş sac derilerimizdir..bu nasıl oluyor diyorsanız ya cok sıcak suyla başınızı yıkıyorsunuz..yada başınızı yıkarken tırnaklarınızla kaşır gibi yıkıyorsunuz...kepekten kurtulmak istiyosanız özellikle başınızı cok sıcak suyla yıkamayın..başınızı yıkarken kaşır gibi değil biraz daha nazik davranın ..şimdi kepek problemi olan arkadaşlar yazdıklarımı bir deneyin zor birşeyde değil su cok sıcak olmayacak başınızı kaşır gibi yıkamıycaksınız bu kadar....bende işe yaradı

bundan sonra acağım konu sivilcelerden nasıl kurtulursunuz olacak bu biraz sıkıntılı...:rolleyes:

talha_

New member
s.a..yazdıklarına katılıyorum hizmetkar kardes..:cool:

bisi de ben ekleyeyim..sık sık sabun veya sampuandan değistirilmemeli..o da deriyi mahvediyo..

diğer konunu merakla bekliyoruz..selametle:p

mhmt

New member
üstad yaw ismim zikir edilmiş..ne hikmettir??
:)
selametle...

yýldýz

New member
Reklamdaki gibi başımızı kökünden keselim kurtuluruz. :p
Şampuanın içindeki maddeleri okudum, sonunda reklamdaki gibi bizim kafamız kopabilir. :) Bu arada bende kopuyorum, pardon ayrılıyorum. Selametle. ;)

yýldýz

New member
Kepeğe başka marka şampuan mı kullansam?
Yoksa devam edip bekleyeyim mi? :)

Hayırlı geceler. Selamün Aleyküm.

Enver Ýstek

metin mete
Selam,bence basi koparmaya gerek yok arkadasin önerisine katiliyorum cünki hic kepek problemi yasamadim nedeni ise ben soguk suyla yikarim...Bir de eger devam ediyorsa kepek o zaman usturaya verin saclari nede olsa moda...

NUAYMAN

New member
talha kardeşim şimdi dışardayım eve gidince yazacağım inş...

NUAYMAN

New member
Talha kardeşim sivilceler hakkında ayrı bir konu acmak istemiyorum cünkü yazdıklarımı sağlıksız koşullarda yapmaya kalkanlar olabilir..bunun olmasını istemem özel'de anlatayım istersen..ama olay şöyle gelişti benim yanımda calışan bir arkdaş vardı ve suratı sivilce doluydu ama ergenlik sivilcesi değil denizli'de bir servise arabanın bakımı icin gitmiştik..serviste bakım yapan usta arkadaşı görünce sivilce'lerden kurtulmak istiyorsan şunları yapmalısın dedi..
ve oda uyguladı 6 ay sonra sivilce'lerin azaldığını gördüm 1 sene sonra'da sadece bikac sivilce izi kaldığını ondan sonrada görüşemedim .. durum bundan ibaret ...

talha_

New member
tabi kardesim..bende o sorun yokda bir kaç arkadaşım çok muzdarip sivilcelerden...ben de belki hizmetkar kardesimin sayesinde onlarda kurtulabilirler diye düşünmüştüm...selametle

sagopa_kolere

New member
Kepeğe başka marka şampuan mı kullansam?
Yoksa devam edip bekleyeyim mi? :)

Hayırlı geceler. Selamün Aleyküm.

sonucu ondan mı bilmiyorum ama reklam gibi de olmasın. Birgün teyzemlere gittiğimde tatil için şampuanımı götürmeyi unutmuştum.Sonra Head&shoulders isimli naneli şampuan vardı. İlk olarak yıkadığımda saçlarımı yakar gibi yaptı ama eve gelince ondan aldım kepek denilen bişey kalmadı...su çok fazla değildi.Bir de kepek oluşmaması için saç kurutma kullanmamanızı tavsiye ederim...
herkese acil şifalar dilerim...

benim sivilce sorunumuda bulurum inş. bişeyler.

yavuzburak

New member
Ben bu yazıyı ilk okuduğumdan itibaren aynen uygulamadayımm ve sonuç mukemmel...;)

NUAYMAN

New member
yavuz kardeş sonuçtan memnun kalmana sevindim. insanların tonlarca para vererek acayip şampuanları kafalarına sürmeleri ve sonucu değiştirmemesi cok kötü cünkü kepek şampuanları sadece saç derisini kullanıldığı gün yumuşatıyor ve deri dökülmesi yapmıyor. ama erttesi gün tekrar yıkamadıysan kepekler aynen omuzlarda..

Üst Alt