Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ben Hasta ,ve Deliyim.!!!

ruhlara

Mesajlari Onaylanacak
54-Al-i imran, Kâfirler gizlice tuzak kurdular. Allah da onları kurduğu tuzağa düşürdü. Allah, tuzak kuranların cezasını en iyi verendir.
îsrailoğullarının kâfirleri, İsayı öldürmek için gizlice tuzak kurdular. Al*lah da îsayı göğe kaldırıp onlardan birisini İsaya benzeterek İsrailoğullarını, kur*dukları tuzağa düşürdü. Şüphesiz ki Allah, tuzak kuranların cezasını en iyi ve*ren, Peygamberlerini şerli insanların hilelerinden en iyi koruyandır.

Şiir

Hak diyeni öldüren, bilmeden kendini öldürür, bunu biliyom.

Ben hastayım, kendime zarar veriyom.

Parasını el ,dumanını yel ,zehiri bana kalan, sigara içiyom.

Ben deliyim , içime dumanla zehiri katıyom.

Birisi bana hasta dese, söverim.

Birisi bana deli dese, döverim.

Ama bunların hepsini kendim ,istiyerek yapıyom.

Ama beni anlamaya çalışın ,bir çare arıyom.

Alışmışım bilmeden, kanmışım cahilliğimden .

Bu ortama sebep olana lanet olsun.

Günahlarımın çoğu sizi bulsun.

Bırakıyorum , dayanmaya çalışıyorum.

Gün geliyor bedenim, ruhum alışmış, sigara arıyom.

Öyle işlemişki bana, çekmessem dumanı ,hayattan bıkıyom.

Zikir tekkelerin yerini ,duman yuvası, kaffe haneler almış.

Biraneler, kerhaneler ,pavyon ,gazinolar zehir saçan mekan olmuş.

Onlara yasak yok, Allah diyen, zikir haneler yasaklanır olmuş.

Başka çare varmı doslar, veya düşmanlar ,hadi yapın çare buluş.

Sakın demeyin, müzik, spor, sanat, hobi hepsini denedim ateşin üstüne körükle gitmiş gibi sonuç boş.

Bildiğim ALLAHI anmak çare, Destekleyin, kösteklemeyin başımızdaki başlar ,Ya alternetif bulun dinsiz olacam, Bulursanız derdime merhem hane.

ruhlara

Mesajlari Onaylanacak
Kasımpaşa'da Kur'an kursu binası yıkıldı
Kasımpaşa’daki Piyalepaşa Camii bahçesindeki 3 katlı Büyük Piyale Kur’an Kursu ve Okul Talebelerine Yardım Derneği binası, belediye ekiplerince yıkıldı.
Sabah saatlerinde gerginliğe neden olan ve İstanbul 5. İdare Mahkemesi’nin yürütmenin durdurulması kararı üzerine duran binanın yıkım çalışmalarına, öğleden sonra yeniden başlandı. Bu sırada, yıkımı engellemeye çalışanlar ile polis ve yıkım ekipleri arasında yeniden gerginlikler yaşandı.
Binayı terk etmeyen kurs görevlileri, polisin biber gazı sıkarak yaptığı müdahale ile tahliye edildi.
Bu arada bir grup vatandaş ise yolu trafiğe kapatarak binanın yıkımını engellemeye çalıştı. Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin müdahalesiyle bu grup da dağıtıldı.
Yıkım için getirilen iş makinesinin paletleri altında kalan kaskını kurtarmaya çalışan bir polis memurunun ayağı da paletlerin arasında kaldı. Son anda durdurulan iş makinesinin paletlerinden kurtarılan polis, daha sonra hastaneye kaldırıldı.
Güvenlik kuvvetleri, insanları yıkılacak binanın çevresinden uzaklaştırarak çember oluşturdu. Güvenlik çemberi içinde çalışmaları sürdüren belediye ekipleri, 3 katlı binanın yıkımını saat 15.45 sıralarında tamamladı.
YIKIN KURAN KURSLARINI YIKIN
SONRADA UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE DEYİN

ruhlara

Mesajlari Onaylanacak
Van'daki kilisenin açılışında neler oldu ?
Hükümetin AB diyalog sürecini geliştirmek adına, milli ve manevi değerlerimiz aleyhine her türlü oluşuma destek veren tutum ve davranış içerisinde olduğu bilinmektedir. Bunun bir örneğini de dün on binlerce Türkün katledildiği Van ilimizde bir Ermeni kilisesinin açılış töreninde göstermiştir.
Türkiye’de camilerin onarım ve bakımı için devlet bütçesinden hiçbir yardım sağlanmazken, birilerine şirin gözükmek için, AB ilerleme süreci ve toplumlar arası diyalogun geliştirilmesi gerekçesiyle T.C. Kültür Bakanlığı’nın kaynaklarından sağlanan yaklaşık 2. 600 bin YTL’ lik harcama yapılarak kilise açılışı yapılması ne anlama gelmektedir?
Diğer taraftan, Erivan’daki ve Karabağ’ daki 600’ün üzerinde İslam ve Türk eserinin tümünü tahrip eden, yok eden Ermeni zihniyeti hala ortada iken, bundan yüzlerce yıl önce inşa edildiği iddia edilen bir kilise harabesi için seferberlik ilan edilmesi hususunu kamuoyunun ve sizin takdirlerinize sunuyoruz.
Daha önceden bu açılışın tarihi 24 Nisan olarak belirlenmiştir. Bu tarih Ermenilerce sözde soykırım tarihi olarak iddia edilmesi nedeniyle kamuoyu baskısıyla düzenleyiciler tarafından önce 11 Nisan tarihine daha sonra da 29 Mart’a çekilmiştir. Mart ayı Ermenilerce Türklerin katledildiği kanlı bir ay olarak bilinmektedir. Bu nedenle açılışın yapıldığı tarih milletimiz adına hassas bir gündür.
Devlet erkânımızın çok büyük mesailerini ve milletimizin paralarını harcayarak tadil ettikleri bu kilisenin açılış gününü bu hassas güne denk getirme becerisini göstermiş olması tarih adına yeni bir trajedi oluşturmuştur.

AÇIN KİLİSELERİ YOLUNU AÇIN
ONLARDA SİZE CEHENNEMİN YOLUNU AÇACAK

ONLARI TAKLİT EDE EDE
ZİKİR YERİNE SİGARA ESRAR ÇEKER OLDUK

ruhlara

Mesajlari Onaylanacak
biz nasıl müslümanız ki camiler yıkılır kilise yapılır biz sessiz

biz nasıl müslümanız ki başımıza taş yağdığı zamanmı sesimiz çıkacak

biz nasıl müslümanız ki müslüman geç aç kalıp doymak için hiristiyan oluyor nerde müslüman zenginler

biz nasıl müslümanız ki vurdum duymaz önüne cehennem çukuru açtım diyor kafir nasıl görmez duymaz

biz nasıl müslümanız ki 30 foruma aynı konuyu açtım bir iki kardeşimden başka cevap veren olmadı

biz nasıl müslümanız ki bir ermeni öldü dünyada ki ermenilerle dünyayı ayağa kaldırdılar

biz nasıl müslümanız ki yalaka müslümanıda arkasına alıp onlarada hepimiz ermeniz dedirdiler adı müslüman olanlarımıza

biz nasıl müslümanız kendi memleketimizde cami yıkılır kilise yapılır biz cevap vermeye üşeniriz bu konu altına acaba imanımız yerinde duruyormu !.!.!.!.!.!.!.!.

Üst Alt