Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Baykal

denizliden

New member
Selamün Aleyküm Kardeşlerim Deniz Baykal Ve Yandaşlari Sizce Türkiyeye Satmişmidir

Mücahid

New member
Ayan olana beyan abesle iştigaldir kardeşim

NASİHATLERİN MUSİBETLERDEN EVLA OLMASI DİLEĞİ İLE

mhmt

New member
millet olarak tuhaf olduğumuz çok bariz...
ecevit hükümeti döneminde bu baykal mecliste bile değil di??
şimdi mecliste 2. parti..
ne yaptıda millet olarak bu adamı 2. parti konumua getirdik..??
BAYKAL ın bu ülkeyi satacak basiretinin olmadığını düşünüyorum..
onu; bizim millete, meclise 2.parti olarak getirtenler ülkenin canına okuyorlar.!
yapılanları temelinde, zannetmiyorum ki BAYKALın zekası var..!!

selametle...

nicksizadam

New member
Türkiye nin önemli bir makamında bulunan bir kişi hakkında böyle temeli olmayan yakıştırmalar kullanmak hiçbir Müslümana yakışmaz.O yüzden bu ifadeyi kullanan ve destekleyenleri kınıyorum.Ne bu ülkenin Cumhurbaşkanı ne de Başbakanı ne de muhalafeti sizin beyanınızdaki basit yaklaşımla ülkeyi satmışlardır.

kays

New member
Türkiye nin önemli bir makamında bulunan bir kişi hakkında böyle temeli olmayan yakıştırmalar kullanmak hiçbir Müslümana yakışmaz.O yüzden bu ifadeyi kullanan ve destekleyenleri kınıyorum.Ne bu ülkenin Cumhurbaşkanı ne de Başbakanı ne de muhalafeti sizin beyanınızdaki basit yaklaşımla ülkeyi satmışlardır.

satmadılar !!! ne yaptılar daha berbat bir duruma soktular Çağlayan Tandoğan ,İzmir mitinglerinden haberin yok gibi bölücülükten daha berbat ne var ha sattılar ha satışa çıkardılar ha bunu farklı bbiçimde eyleme döktüler nası yapıcaz alkış tutalım istersen cumhuriyet gitti gidicek dienlere ne dersin ???

nicksizadam

New member
Cumhuriyet Mitingleri ülkemizi bir kaosa sürüklemiştir.Krizin eşiğine getirmiştir ancak şurası da bir gerçek ki demokratik bir toplumda bu tarz eylemler gayet doğal.Haklarını aramak isteyenler hiçkimseye zarar vermeden istedikleri yola başvurabilirler.Eğer söz konusu bölücükse satılmışlıksa dış politikada üst üste aldığımız mağlubiyetlerden sizin haberiniz yok galiba.Bunlar satılmışlığın daniskasıdır.Ben asla şunu demiyorum.Mevcut muhalefet güzel işlere imza atabilecek bir muhalefettir.Ancak şurası da bir gerçektir ki o makama gelmiş büyüklerimiz hakkında ileri geri konuşmakta hiçbir din kardeşine yakışmaz.

Üst Alt