Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Başbakan'ı BATMAN'a SOKMAYACAKLAR..!

mhmt

New member
Başbakan'ı Batman'a sokmayacaklar

Batman Belediye Başkanı Hüseyin Kalkan, sel felaketi sonrası hükümetin destek olmadığını ileri sürerek Başbakan'ın 6 Haziran'daki ziyaretinde yolları kapatacaklarını açıkladı.

64164.jpg

Batman da geçtiğimiz yıl yaşanan sel felaketi ile ilgili belediye ye ait zararların ödenmesi konusunda başbakanın ve bakanların verdiği sözlerin yerine getirilmesini isteyen Batman Belediye Başkanı Hüseyin Kalkan bir basın açıklaması yaparak hükümete meydan okudu.

İluh deresinde yaşan kirlenmeye dikkati çeken Kalkan sel döneminden bu yana verilen sözlerin yerine getirilmediğini belirterek konuşmasına söyle devam etti.

"İluh deresinin durumu gözler önünde bizim görevimiz olmayan temizlik çalışmasını yapıyoruz. Ancak Batman’ın gerçek sahipleri olarak biz yine halkımız için çalışacağız. Ancak belediyenin 20 trilyonluk zararı var. Verilen tüm sözlere rağmen bu zarar ödenmedi. İller Bankasından payımız kesilmektedir.

Kısacası Batman da yapılacak mitinglerde tüm demokratik haklarımız kullanacağız" diyen Belediye Başkanı Hüseyin Kalkan başbakanın 6 Haziran'da Batman’a gelişinde ne tür yaptırımların olacağı yönünde sorulan bir soruya Kalkan, “Evet demokratik haklarımızı kullanacağız. Başbakan geldiği zaman bizim panzerlerimiz yok ancak, kepçelerle yolları kapabileceklerini” söyledi. Sel felaketinin yaşandığı İluh deresinde incelemelerde bulunan Hüseyin Kalkan yapılan temizlik çalışmaları hakkında bilgi aldı.

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=244563

SElametle...!

ÇAPANOÐLU

New member
Bu haberi görünce,
BİR MİLLET UYANIYOR sözü geldi aklıma,
Şuurlanıyor muyuz ne?..

mhmt

New member
inşaALLAH...inşaALLAH...inşaALLAH...
şuur nasip etsin ALLAHım cümlemize..hemde en kısa zamanda..vakit geçiyor..

selametle..

müttaki

New member
inşallah hayırlı bir ümmet oluruz da Allah da başımıza iyi idareciler gönderir.

Enver Ýstek

metin mete
Selamün Aleyküm,Duaniza katilmakla birlikte kendimizi düzeltmedigimiz icin cok zor görüyorum.Yani biz nasilsak yönetenlerde öyle olcak ceza icin birazcik kati olacaklar veye resmen bugünki gibi alay edecekler....

mhmt

New member
zaten herkes hakettiği gibi yönetilir...
bu bellidir..
biz halk olarak hakediyoruz bunu..
ama inş. düzelecek..umutsuz değilim ben..uzakta görmüyorum bunu abi..

selametle...

ÇAPANOÐLU

New member
Şura Suresi 38 Rablerinin çağrısına cevap verirler, namazı kılarlar. İşleri/yönetimleri, aralarında bir şûra'dır. Kendilerine verdiğimiz rızıklardan infak ederler.

Bu zor değil zaten mhmt kardeş,
Allah'ın çağrısına kulak asmak ve ŞÜRA ile hareket etmek..
Hizip ve fırkacılıktan uzak durmak.. Gerisini Allah bahşeder zaten..

Enver Ýstek

metin mete
zaten herkes hakettiği gibi yönetilir...
bu bellidir..
biz halk olarak hakediyoruz bunu..
ama inş. düzelecek..umutsuz değilim ben..uzakta görmüyorum bunu abi..

selametle...

Selamün Aleyküm,Oldukca saf bir dilek.Bu millet öyleki bir adami alti defa gönderdi yedi defa geri getirdi.Sakin yakin deme biz neleri gördük son dakika bir madur cikar siler süpürür birde bakarsin son yillara bakarsan görürsün ne oldugunu...

Enver Ýstek

metin mete
Şura Suresi 38 Rablerinin çağrısına cevap verirler, namazı kılarlar. İşleri/yönetimleri, aralarında bir şûra'dır. Kendilerine verdiğimiz rızıklardan infak ederler.

Bu zor değil zaten mhmt kardeş,
Allah'ın çağrısına kulak asmak ve ŞÜRA ile hareket etmek..
Hizip ve fırkacılıktan uzak durmak.. Gerisini Allah bahşeder zaten..

Selamün Aleyküm,oldukca güzel bir söz ama,benim anam derdiki Rahmetli Anam bana kiz diyor ama benim hic umudum yok..

mhmt

New member
zaten zor yada değil kısmını insan kendi kandine yapıyor..
zor değil..yani kendimize zorlaştırmazsak zor değil..ama;
doğru:A
yanlış:b,c,d,e.....

doğru:KURAN(Allah'a ve Peygamberine itaat)
yanlış: diğerleri.................

selametle...

uhuvvet

New member
yazmıyacağım.......Yorum yok!!!!

kardeşim sen yazmamışsında ben yazayım bari :)

milletin uyundığından ve halkın akıllandığından felan bahsediliyoda komik bence.

yani siz ne bekliyosunuz DTP li başkandan buyursun gelsinmi desin sevmedikleri başbakana.hele hele leyla zana ve diğer arkadaslarının davaları sürerken DTP nin bagımsız milletvekili cıkarmaya engel bir hükümet varken bi kılıf cekmiş işte yok sel yok yagmur yok bilmemne ...

gecin bunları sayın kalkan

bide akp yi sevmeyenler dtp li biri bile akp ye laf atınca neredeyse ayakta alkışlayacaklar DTP yi buyurun oylar DTP ye ozaman...

mhmt

New member
kardeşim sen yazmamışsında ben yazayım bari :)

milletin uyundığından ve halkın akıllandığından felan bahsediliyoda komik bence.

yani siz ne bekliyosunuz DTP li başkandan buyursun gelsinmi desin sevmedikleri başbakana.hele hele leyla zana ve diğer arkadaslarının davaları sürerken DTP nin bagımsız milletvekili cıkarmaya engel bir hükümet varken bi kılıf cekmiş işte yok sel yok yagmur yok bilmemne ...

gecin bunları sayın kalkan

bide akp yi sevmeyenler dtp li biri bile akp ye laf atınca neredeyse ayakta alkışlayacaklar DTP yi buyurun oylar DTP ye ozaman...

uhuvvet kardeşim..!
DTP..!!!
şimdi; senin olaya yaklaşım biraz farklı olmuş..
DTP yi savunacak değiliz..DTP'nin sonundaki P de TÖ olsa fena olmaz heralde..öncelikle savunduk değiliz..hele de o tip bi partiyi..
verilen bi söz varsa yerine getirilmeli..o kadar..!! bu açıdan baktık..
akp ye karşı DTP yi savunmak, ayakta alkışlamak tabiirin hoş durmuyor orda..

selametle...

uhuvvet

New member
uhuvvet kardeşim..!
DTP..!!!
şimdi; senin olaya yaklaşım biraz farklı olmuş..
DTP yi savunacak değiliz..DTP'nin sonundaki P de TÖ olsa fena olmaz heralde..öncelikle savunduk değiliz..hele de o tip bi partiyi..
verilen bi söz varsa yerine getirilmeli..o kadar..!! bu açıdan baktık..
akp ye karşı DTP yi savunmak, ayakta alkışlamak tabiirin hoş durmuyor orda..

selametle...

seninle muhabbet etmekten hoşlanıyorum yaaa :)
en azından şimdilik

muhabbet hoş alkışlamada hoş :)

alkışlamak tabirinden verilen mesajı almıştır bence okuyan arkadaslar.
ayrıca o tip bi adamın bu tip söylemler içerisine girmesinide normal karşılamışlardır artık kalkanın nasıl bir adam oldugunu bilmeyip yeni öğrenen arkadaslar.

o yüzden bence yazı güzel.mesajı kolayca alabildiğini düşünüyorum okuyan arkadasların

Üst Alt