Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bana muska yapılmış

eyyup1453

New member
herkese iyiakşamlar arkadaşlar benim yaklaşık 1.5 yıl önce biten bir evliliğim olmuştu sürekli kavga ve geçinilmezlik yüzünden olan bir ayrılıktı sürekli kavga ediyor neredeyse birbirimizi hiç dinlemez hale gelmiştik.

işte çnemli olan ben geçen hafta evde yurken eski yastıklardan birini çıkardım ve uykuya daldım gecenin bir yarısı zıplayarak uyandım ve tamamen tesadüf olacak elim yastıkta bir cisme çarptı gece uyandım ve yastıgı bir bıçak yardımı ile kestim ve içinde bir poşete sarılmış dışında beraber yattıkları yastıgın içine koy notu olan ve içini açınca arapça yazılmış bir muska gördüm tabi beynimden vurulmuşa döndüm tabi olan oldu biten bitti herşey için çok geç kalınmıştı.

şuan evde tek yaşıyan biriyim yaklaşık 1.5 yıldır tek yaşıyorum bu muskayı evde bulduktan sonra huzurum kalmadı evde kalasım gelmio açıkcası içimde sürekli korku oluyo bana bu konuda yardım edebilecek yada fikir verebilecek arkadaşlarım varmı durum gerçekten çok ciddi ve acil yardım edenlerden Allah razı olsun cevaplarınızı bekliyorum...

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Önce Allah'ın varlığı ve kudretine olan inancınızı dil ile ve kalb ile tekrar edin. Bilin ki her iş O'nun kudreti iledir. Sihir gibi işler O'nun nehyettiği işler olmasına rağmen kulları sınamak için yine O'nun müsadesi ile olabilir. Her iş O'nun kudretine tabii olduğuna göre yine O'ndan yardım istenmelidir.

İşte size yapılmış olan her ne ise ondan Allah'a sığının.

O bulduğunuz muskayı sirkeli bir suya koyun ve bir kaç gün sonra suyla beraber bir akar suya dökün.
Kendinize yedi defa ayetel kürsi okuyun, bir ihlas, bir nas, bir felak suresi okuyun.
Evinizde bir süre akşam sabah ezan okuyun.
Ve bilin ki Allah'ın izni olmadan size hiç bir şey zarar veremez, psikolojinizi de bu yönde oluşturun.

muhacir_b

New member
selam aleykun
bekir kardeşimin dediği gibi ona sığın ve dua et.
kardeşim huzur rahmandan huzursuzluksa nefsimizden zira öğüt vereni şeytandır.içimizdeki nefs bize yapılan muskalardan daha tehlikelidir.muska yapıldı diyelim allaha sığınırsın allah seni korur sebebini yaratır seni muıhafaza eder.ama nefs i koymuş onla mucadele et diye.nefsimize dikkat edelim kardeşim onu rabbimize şikayet et .hakkında muska yapıldığını bildiryorsun sana öyle kötülük yapana sakın karşılığı kötülük olmassın hep iyilik ve dua inş.namazını dosdoğru kıl yani nefsimizi hesaba çekelim.zira kılınan dosdığru namaz insana yapılan muskaya yahut büyüye bir kalkandır eyer o namaz doğru değilse kalkanın bir örümcek ağ misali zayıftır.hakkını helal et kardeşim .maksadım içimizdeki düşmanı hatırlatmak on a dikkat etmek.allahın gönderdiği peygamberlerin hepsi ailesine namazı,allaha teslim olamayı ve zekat vermeyi tebliğ etmiştir.allaha teslim olmak ise ondan istemek talep etmek ve bilidğinle amel etmendir kardeşim.tövbemizi tazeleyelim inş eyer samimi bir şekilde tövbemizi tazeler allahtanda yardım istersek muhakkak allah kendisine sığınınları muhafaza eder.yani kardeşim allah bir insana hak etmediği bir şeyi göndermez.zaten sana muska yapanda akıl olsa o işi yapmaz zira bu işin ucunda iman olmaz o insanda sen ona dua et kardeşim .hakkını helal et.muska konusunda etkiye düşme etkiyi haktan al inş.selam aleykun

eyyup1453

New member
sagolun kardeşlerim bende Allah'a sığındım bol bol dua ediyorum ve onun izni olmadan hiç bir şeyin olmayacagından eminim hepinizden Allah razı olsun sonsuz teşekkürler...

sýyah_

New member
Hayırda Şerde ALLAH'tandır. İkisinide Herşeyi yaratan ALLAH yaratır. Her gün vakit namazlarını kılarsan ve namazlarında sırasıyla rekatlerde sünnetinde farzında artık nasıl sıraya koyarsan sen bilirsin sırasıyla İhlas sonraki rekatte felak ve sonraki rekatte nas okursan veya namazlarda zaten bunları okuyoruz demek istiyorum ben aslında. Veya ihlas felak ve nas'ı sırasıyla her gün en az bir kere oku senin evine veya hiç bir şeyine büyünün tesir edemez. Çünkü peygamberimize büyü yapıldığında o bize bu şekilde kurtulabilineceğimize örnek olmuştur. Ona büyü yapılması da onun büyüden kurtulmasıda biz müslümonlara yol gösterilmesi içindir. ALLAH'tan başka hiç bir şeyden korkma, ALLAH'tan sonra önce kendinden ve diğerlerinden ve şeytandan ALLAH'a sığın.

sýyah_

New member
Yani ALLAH'a sığındıktan sonra önce kendi kendine kendi şerrinden yine ALLAH'a sığın sonra şeytanın ve diğer yarattıklarının şerrinden yine ALLAH'a sığın. Azabından ve gazabından yine ALLAH'a sığın.

senuser

New member
Hep kandırıyorlar insanları muska yapılmış diye. Çevremde de çok var öyle kandırılan. Sen adama gidersen adam seni muskasız gönderir mi? Hele saf bir tipsen bak saksının içinde halının altında bir de eşikte bulmuşlar? Kim bulmuş? İyi sıhatte olsunalr bulmuş. Yazık bu insanlara, nasıl da sömürülüyorlar.

Sıkıntın varsa kardeşim Allah'ın ayetini oku. Felak ve Nas..

Üst Alt