Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Balık yavrularımız

talha_

New member
selamunaleykum samanyolu kardesim.

bende ciklet besliyorum,hiç doğuslarına şahit olmadım..

videoyu izlemek istiyordum ama boyutu çok büyük..selametle

samanyolu

New member
sayın talha_ ciklet balığından yavru alabilmek özellikle yunuslardan çok zor çabuk ağızlarından atıyorlar.sarı prenseslerden ise daha kolay yavru alınabiliyor.ancak akvaryumla fazla oynamamak en doğrusu ve yavruyu sizin balığın ağzından çıkarmanız en önemli nokta yoksa diğer balıklar yavruları yiyorlar. inşallah en kısa zamanda sizde balık yavrularınızı alıp bizlerle paylaşırsınız.

selam ve dua ile....

Son düzenleme:

mhmt

New member
Video'yu izledim. İlk defa balığın ağzından yavru alındığını gördüm. Balıktan 20 civrasında yavru almışsınız, belki daha fazladır. Ayrıca sarı prens yaşıyor mu? O kadar darbeye ve zorlamaya garibim yaşamaz artık gibi geliyor :)
-latife-

selametle..

samanyolu

New member
sayın mhmt sarı prenses ve 25 yavrusu yaşıyor ve çok sağlıklı diğer yavrularıda kısmetse yakında...

Son düzenleme:

talha_

New member
sayın talha_ ciklet balığından yavru alabilmek özellikle yunuslardan çok zor çabuk ağızlarından atıyorlar.sarı prenseslerden ise daha kolay yavru alınabiliyor.ancak akvaryumla fazla oynamamak en doğrusu ve yavruyu sizin balığın ağzından çıkarmanız en önemli nokta yoksa diğer balıklar yavruları yiyorlar. inşallah en kısa zamanda sizde balık yavrularınızı alıp bizlerle paylaşırsınız.

selam ve dua ile....

abla bugünkü ilk mesajında "akvaryumu fazla oynamak en doğrusu" yazınca "oh be.ben de çok oynuyorum zaten" deyip avantajlı olduğumu düsünmüstüm..:p

simdi bu avantaj dezavntaja dönüstü..:(

mhmtin mesajından sonra da iyice meraklandım ya bu zamana kadar elinde balık olupta hiç yavruladığına sahit olmayan biri olaraktan..(hemde aynı cins..)

bende indirip izleyeceğim..

zamanı gelince neler yapmam gerektiğini öğrenmek acısından faydalı olacağını düsünüyorum.

selametle..

mhmt

New member
Peki samanyolu hanım. Allah uzun ömür versin.:)
Balık beslemek kolay gibi geliyor, ama değilmiş, belli.
Hayırlısı olsun.

selametle..

Üst Alt