Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bakın Bakın Bakın!

asakura1833

New member
Abilerim ablalarım lütfen bir okul projenm varda şu sorunun cevabını bulabilirmisiniz?:

Neden dünyada en çok hristiyan yaşamaktadır?

Lütfen !!! :confused: :eek:

h-a-m-z-a

New member
bu konuda projeye yönelik kesin bir bilgi vermek güç olsa da fikir edinmen açısından Hz.İsa nın ve havarilerinin tebliğe Efendimiz yeryüzünü şereflendirmeden yaklaşık 6 asır önce başladığını söyleyebiliriz.

kaldı ki son yapılan istatistik verilere göre ki bunu Vatikan da kabul etmektedir dünyadaki müslüman Nüfusu Katolik hristiyan nüfusundan fazladır.

muhacir_b

New member
takıldığın bir yer olursa çekinme paylaş

takıldığın bir yer olursa çekinme paylaş

s.a
sadece hiristiyan değil bürsürü insan yaşıyor ama şunu unutmaki en çok topluluk mü
slümanlardır çünkü öle diyor allah ve resulu s.a.yaşanyan ölüler diyor onlar için bu sadece hiristiyan için geçerli değil rabbinden ayrı düşen her insan ve cinni içindir.hiristiyan olsun yahudi olsun onlar islamı bizden daha iyi bilirler ama işin içine dünya girince bir rant çıkıyor ortaya gülüm.ben bir papazla karşılaştım ona tebliğ ederken dediği şu kardeş bu islam dini hak ama ben burdan para kazanyom dedi .ama şunu unutma onları haktan yüz çevirmelerini sağlayan neden se dünya yani madde.allah demiyormu dünyayı isteyene ahirett yok ama ahireti isteyenede dünya yok.ey habibim deki onlara ahiret hayatı gelip geçici dünya hayatından daha hayırlıdır.)tamam da kardeşim hiristiyanların çok olma sebebi rant tır.yani madde para olduğu için.ama şunuda söyleyim.sadec hiristiyan dini değil ha islam hariç bütün dinlerde illa bir rant vardır.ebu cehil bu dinin hak olduğunu biliyordu ama için içinde para olduğu için o parayı seçti ahirettede onun için elem verecek bir azap var.bak kardeşim onlar putlardan para elde ettikleri için putların ardına gitti.anlayacan sadece hiristiyan değil ben müslümanım diyen dahi rabbimini unutmuş yahudi ve hiristiyan gibi allah muhafaza madde peşine koşuyor.diyorya efendimiz s.a yahudilere ve hiristiyanlara benzemeyin.gülüm cevabımız net inş.git ve çekinmeden söle ama şunu unutma allaha sığın da git.ve şu cevabı ver onlar hiristiyan dininde rant olduğu için yani para döndüğü için çok.yaa para olmassa niye namaz kılmıyolar onlar eyer isaya tabiseler ıspat etsinbler günde de 50 vakit namaz kılsalar ya.onların okuldaki yaptığı bu sorular unutmaki bize kimine hayr kiminede şer olacak. emin olki hiristiyanlık dinini bizlere sempoze etmeye çalışyolar.bu soruların sonundada bize o dini hak yutturacaklar ve sokakta bir bekleyen zaten misonlar var bir incil içindede dolar larla bekliyo.parayı sevenler allah muhafaza rabbini terk edecekl.eyer rabbini sevenlerse zaten onlar kalu belada söz vermişler.rant için gülüm.zaten o incilin içinde ki para zaten sana bir cevap gülüm.eyer ki takıldığın bişey olursa çekinme yine sorunu sor allahın izniyle cevabını alacaksın gülüm ama unutmaki öncelikle talep et allahtan allahta sana bir sebeb çıkarsın.veren allah verdiğğini amel ettirende yine allah cc.gülüm onlar o reklamı yapıyo bizim müslümanlarda uyuyo .şeytan yanlarına gelmiş şurda burda yaşamadığı şeyleri söylettiryo bide sen alimsin bildin diyo kandıryo.ey müslüman uyan artık .biz bildiğimizle amel etsek allah bize bilmediğimizi öretecek ayette buyurduğu gibi.neyse gülüm aeo.takıldığın bir yer olursa inş allahtan iste talep et inş rabbimde isteğini ben olabilirim başkasıda olabilir illaki rabbim ikram eder sana ama unutma talep et.ini okula gittiğin zmn allaha sığın ve talep et öle git.allah sabredenlerle beraberdir.

Son düzenleme:
Üst Alt