Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Azerbaycan Katliamlarına Kınama mesajı..

isyanlý-sükut

New member
26 şubat 1992 yılında kardeş ülke AZERBAYCAN'da hocalıda ermenilerin yapmış olduğu katliamın üzerinden tam 15 yıl geçmiş bulunmaktadır... ermeni soykırım yasalarının cirit attığı her yere bu hocalı katliamınıda görmeleri dileğiyle..

ayrıca ermenistanı sonsuz bir kin ile sonsuza kadar anacağım..
insanlıktan yoksun insan kılıklı ...... lar...

tüm azeri dostların kardeşlerin bu acılarının 15. yılında hala onlarla olduğumuzu hissettirmek baabında acılarına tüm türk milleti olarak ortağız.. o vahşette canlarından olan kardeşlerimizede bir kez daha ALLAHTAN rahmet diliyoruz..

radikal

New member
Hepimiz ermeniyiz hepimiz hırant dink'iz diye feryad eden güruh! Gelinde hırant'ın kardeşleri, sizlerin kardeşlerinizi nasıl yakıp, derisini yüzüp 7 yaşındaki (yanlış duymadınız 7 yaşındaki) bebeklere nasıl tecavüz ederek öldürmüşler. Vijdan ve merhametten bir nebze içinizde kalmışsa eğer hadi orada da "hepimiz ermeniyiz" diyerek mırıldanın...

mhmt

New member
gulya kardeşim....
biz atlamışız...
isyanlı-sükut kardeşim abim bak konuyu açmış..

bununla ilgili baya bi bilgi bulunur nette...okumak bile onarın ne ...adam olduklarını gösterirken birde bunun görüntülü hali var..adi adamlar neler yapmışlar belli..ortada hepsiii..bunlar gibi, masumların üzerinde oyun oynayan adiler..bedel ödeyecekler..belki bu yüzyılda..belki gelecekte..

ANCAK..biz bu yüzyılda varız..buy üzden gelecek nesillere bırakmadan bunu gereğini yapmmız lazım..

Adalet Bakanı CEMİL ÇİÇEK..bi konuşmasında tv de demişti..CHP ile anlaştık..avrupada sözde ermeni soykırımı için ortak hareket edeceğiz diye..tam başlamılar işe..burda..türkiyeden..adına aydın denilen zevatlardan biri...türkler ermenileri katletti demiş..al işte diyor..biz uğraşırken biri bunu söyleyince..adamlar alıp geliyomuş bu sözü bizimkileirn önüne..içimzdede adi dolu..satılık köpekler..hepsi sistem kurbanı.yzacak neler var daha da..

konuyu hatırlattıpın için Allah razı olsun..isyanlısükut..
gulya kardeşim sende içini ferah tut..bedeli alınacak.
selametle...

Enver Ýstek

metin mete
Her halimle o halka karsi muzdaribim af ediniz siz öyle katledilirken biz sevkü sefada idik hakkinizi helal edin size bir helikopter dahi vermedik ermeniye bugday verirken bizler suclu degil hainiz gercek bu kimse inkar etmesin,,...

Yoktur bizim bizden baska dostumuz derken,iste gördün hainligimizi!!!

gulya

New member
Allah razi olsun kardeslerim.iyiki varsniz.hele bu konuyu acan isyanli sukut kardesime ayrica tsk ederim.sizlerden tek sey istiyorum bugun olen kardeslerimize dua edin.bunu Allah rizasi icin yapin.metin mete kardesime gelince.hakkimiz varsa eger helal olsun.uzulmeyin.elden bise gelmez.selametle

direniþ

New member
26 şubat 1992 yılında kardeş ülke AZERBAYCAN'da hocalıda ermenilerin yapmış olduğu katliamın üzerinden tam 15 yıl geçmiş bulunmaktadır... ermeni soykırım yasalarının cirit attığı her yere bu hocalı katliamınıda görmeleri dileğiyle..

ayrıca ermenistanı sonsuz bir kin ile sonsuza kadar anacağım..
insanlıktan yoksun insan kılıklı ...... lar...

tüm azeri dostların kardeşlerin bu acılarının 15. yılında hala onlarla olduğumuzu hissettirmek baabında acılarına tüm türk milleti olarak ortağız.. o vahşette canlarından olan kardeşlerimizede bir kez daha ALLAHTAN rahmet diliyoruz..
ne diyeceğimi bilemiyorum..müslüman olmadığım için Allah rahmet eylesin demem abes olur sanırım...
ama bu katliamı yapanları şiddetle kınıyorum....birgün zulmedenlerden yaptıkları zulümlerin hesabını soracağız....
bende azerilerin acısını paylaştığımı belirtmek istiyorum...

gulya

New member
Allah razi olsun.duyarli oldugunuz icin tsk ederim.ne desem azdir.selametle

müttaki

New member
ben o katliyamın ardından cesetlerin ve vahşetin video kasedini izledim. insan diyemeyeceğim bunlara bunlar hayvandan daha aşağılar

gulya

New member
evet cok haklisin arkadasim.bide kendinizi benim yerime koysaniza.o katliamda canli canli bulunmak ne demek bi dusunsenize.o bahsettigin cesetlerin arasindan yurumek ne demek bi hayel etsenize.cok zor.rabbim kimseye yasatmasin.amin

ozkanalbay

New member
Devlet olarak hemen yanıbaşımızda, kardeşlerimize yapılan bu zulüme nasıl müsade etmişiz anlamıyorum ki bugün bile Ermeni meselesi olmasa Hocalı katliamının bu kadarcık bile gündeme getirileceğini zannetmiyorum.
Vah bize.

T

teslimolan

Guest
Orhan pamuk gibi ne mal oldugu belli olmayan bir vatan hainine bile tesekkür eden insanlarin oldugu yerde hersey beklenir.

saadete özlem

New member
Allah razı olsun kardeşlerim... tekrar tekrar o katliamları kınamalı barbar toplumların kimler olduğunu hatırlatmalıyız... kadeşlerim sabretmeli. ve o canların intikam saatini beklemeliyiz ümitle...

ALLAH NURUNU TAMAMLAYACAKTIR KAFİRLER İSTEMESE DE...

O BÜYÜK GÜNÜ BEKLİYORUZ GÖZLERİMİZ UFUKTA...

selam ve dua ile

gulya

New member
rabbim yar ve yardimciniz olsun.desteginiz icin saolun.selametle

yýldýz

New member
Bosna katliamı, Irak katliamı,
Geçenlerde somalimiydi? Çobanlar uçak bombardımanı ile vurulmuştu.
Güney afrika cumhuriyeti katliamları,.....

Hangisini sayayım ki?
siz katledilenlere ve işkence yapılanlara yardım edemediğim için :4_9_12:

gulya

New member
uzulmeyin arkadaslar.ben yukardada belirttim olan olmus artik.elden bise gelmiyor.ins Allah bi daha yasatmaz.selametle

Üst Alt