Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Atv Ye Ve Yayinlarina Dikkat....!!!!!

Mücahid

New member
Sürekli memurların geçinemediği yönünde yayın yapıp memurlara mikrofon uzatan ATV bu ülkedeki ASG ile geçinen çoğunluğu neden görmezden gelerek habire memurları şişiriyor.Nedeni nedir acaba,altındaki amacı merak ettim bilen veya tahmini olan kardeşlerim yazarsa sevinirim

münevver

New member
Cok iyi bir soru Allah razi olsun...
evet ya neden aceba bende merak ettim...askeri ücretle gecinen insan degilmi sanki...hem onlarin nasil gecinebildikleri beni daha cok sasirtiyor...

hikmetimm

New member
çalışmış olduğum mağazada bir yönetici olarak elimin altında çok asgari ücretli çalışan var ve hepside hallerinden memnun ama yakınacak bir durumlarıda yok bunların amacı belli ama emellerine ulaşamıyacaklar bununda farkına varamıyorlarya neyse ......
bunlar makam sevdalısı biz ise millet sevdalısıyızzzz o kadar
verilecek bir hesabımız varsa o da ALLAH'a dır

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
bir düşünün askeri ücret 2000 milyar olsun bir hayal edin sizce herşey iyimi olucak? kimse çalışmıcağından para yiyeceğinden yine değişen birşey olmayacak çalışan azalıcağından geçici 1ay rahatlık olucak ikinci ay 2000 milyar elinizde olucak ve yine kıtkanat geçiniceksiniz çünkü herşeyin değeri aynı şekilde artıcak. bu sefer talep artıcak ürün azalıcak onun için ürün pahalanıcağı için değişen olmayacak.. yani bu askeri ücret az yok zam da zamn diyenlerin zerre kadar iktisat bilgisi yok...

kubus

New member
çok haklısınız kimisi asgari ücretle 4 kişi geçiniyo hemde çocuk okutarak sesi çıkmadan. kimiside tek başına milyar maaş alıp geçinemediğinden yakınıyo
acaba gelir seviyesi yükseldikçe insanların nefsimi azıyoki?

__BODOM

New member
bir düşünün askeri ücret 2000 milyar olsun bir hayal edin sizce herşey iyimi olucak? kimse çalışmıcağından para yiyeceğinden yine değişen birşey olmayacak çalışan azalıcağından geçici 1ay rahatlık olucak ikinci ay 2000 milyar elinizde olucak ve yine kıtkanat geçiniceksiniz çünkü herşeyin değeri aynı şekilde artıcak. bu sefer talep artıcak ürün azalıcak onun için ürün pahalanıcağı için değişen olmayacak.. yani bu askeri ücret az yok zam da zamn diyenlerin zerre kadar iktisat bilgisi yok...

yaw yapma kardeş ülkede gelir adeletsizliği var ve giderekte zenginle fakir arasındaki fark açılıyor gelişmiş ülkelerde bu fark daha az öyle olsa haklısın kimse zam istemesin

__BODOM

New member

yaw yapma kardeş ülkede gelir adeletsizliği var ve giderekte zenginle fakir arasındaki fark açılıyor gelişmiş ülkelerde bu fark daha az öyle olsa haklısın kimse zam istemesin

GEZGÝN

New member
insan ne kadar maaş alırsa o kadar çok harcar
yaşadım biliyorum
asgari ücretin çok yukarısında maaş aldığım halde geçinemiyordum
şu an o kadar maaş almıyorum ve harcamalarım farklılaştı.
çok memnunum...
atv ve diğerlerinin yaptıkları halkın kafasını karıştırarak onları galeyana getirmek...

Mücahid

New member
insan ne kadar maaş alırsa o kadar çok harcar
yaşadım biliyorum
asgari ücretin çok yukarısında maaş aldığım halde geçinemiyordum
şu an o kadar maaş almıyorum ve harcamalarım farklılaştı.
çok memnunum...
atv ve diğerlerinin yaptıkları halkın kafasını karıştırarak onları galeyana getirmek...

Aynen katılıyorum kardeşim.Allah razı olsun

sinang

New member
tabiki bazı rahatlamalar yapılabilinir ama en önemli rahatlama gönüllerin inşasıdır.Hayvan da yiyor,deffi hacet yapıyor.Bizim maddeyle ilişkimiz manayla ilişkisisi nisbetinde olmalıydı,ama ne yazık ki insanımızda bu yok.
bir zatın dediği gibi osmanlı batıya gebedir,maddeciliğe hayrandır.Artık istediğini ver batı batı bilir bunun sonun bataklaklık olduğunu,onlara sor,hey gidi anadolu.

Üst Alt