Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Aşırı aşkın bedeli

leyla

New member
AŞIRI AŞKIN BEDELİ

BİR KAOSUN VE ANLAMSIZLIKLARLA DOLU Bİ HAYATIN İÇİNDEYKEN TANIDIM VE SEVDİM SENİ,GÜNAHLAR ÜZERİNE KURULU Bİ SALTANAT,KİRLİ ELLERİM,YANIMDA DOLANAN VE ARKAMI DÖNMEMİ BEKLEYEN ÜÇ BEŞ HAYDUTTAN İBARET HER İSTEDİĞİMİ ALABİLDİĞİM Bİ DÜNYADA SEVDİM,O DELİ,TAY KARASI GÖZLERİNİ,BİLİYORDUK BENİM HAYATIMDA SENİN MASUMİYETİNE,SENİN HAYATINDA İSE BENİM GİBİ BİRİSİNE YER YOKTU,DEĞİŞTİM SENİ KAYBETMEMEK İÇİN,HERŞEYDEN GEÇTİM,KABUĞUMA ÇEKİLİP SADECE SANA KİLİTLEDİM YÜREĞİMİ,VE AŞK DENİLEN İKİNCİ Bİ FIRTINAYA SÜRDÜM YÜREĞİMİ,SAVAŞLAR,KAN KAYIPLARI,YİTİRDİĞİM İNSANLAR,ARTIK YAVAŞ YAVAŞ UZAKLAŞIYODUM O KARANLIĞA BÜRÜLÜ DÜNYADAN,VE HAYATA KOŞUYORDUM SENİN UĞURUNLA,SİHİRLİ Bİ DÜNYAYDI VE BENİ ÇEKİYORDU KENDİNE,BEN KENDİ DÜNYAMDA SENİN DÜNYANI SEVDİM,SANA GELDİM,VE ÖLÜMÜ DEĞİL HAYATI VE YAŞAMA DAİR OLAN UMUTLARI DÜŞÜNÜYORDUM,SANA ADALI Bİ HAYAT DÜŞÜNÜYORDUM,ÇÜNKÜ SENİ DOĞA ÜZERİ SEVDİM BUNU BİLİYORUM,EVET SEVMEK,GÜZELLİĞİ DÜŞÜNMEK,VE Bİ ZAAF EDİNMEK BENİM HARCIM DEĞİLDİ BELKİDE ÇOĞU İNSANA GÖRE,AMA BEN HEPSİNİ EN GÜZEL BİÇİMLERDE YAŞADIM SENİNLE SENDE BİLİYOSUN,HERKES ŞAŞIRDI,HERKES GERİLDİ,ÇÜNKÜ Bİ İNSANA BU KADAR SEVGİ ÇOKTU,BÖYLESİNE PİSLİK Bİ DÜNYADAN KOPAN BİRİNE SEVGİ ÇOKTU,ONLAR ÖYLE GÖRDÜ VE DÜŞÜNDÜ HEP LAFI FAZLA UZATMANIN Bİ ANLAMI YOK SONUÇTA SEN SANA VERİLEN SEVGİNİN DEĞERİNİ,VE ANLAMINI ÇÖZEMEDİN HİÇ Bİ ZAMAN,BEN KOPUP GELDİKÇE SEN KAÇTIN,VE SONUNDA BIÇAKLANMIŞ BİR DAL GİBİDE AYRI DÜŞTÜK,OYSA ÜÇ BEŞ ÇILGIN SEVİŞME ANI VE ADAM GİBİ Bİ SEVDADAN İBARET OLMUŞTU HERŞEY,SEN BU ZAMANDA KOPARTTIN İÇİNDEKİ ÖZGÜR TAYIN ZİNCİRİNİ,OLSUN GÖZÜM OLSUN SAVAŞÇI ADAMA DOKUNMAZ AŞK YARASI,ULAN BURALARA KADAR YAZDIM ADINI,İÇİMDENDE TAŞTIN BE ESMEN,ÖYLESİNE SEVİLMİŞKEN GİDEN GİTTİĞİNLE KALIR GÖZÜM,GİDEN GİTTİĞİNLE KALIR,SONUÇ OLARAK Bİ MANASI OLMALIYDI BU ANLAMSIZ HAYATIN,OLUCAKTA,ÇÜNKÜ SEN BENDE BEN SENDE BİR SIR GİBİ KALICAZ,BEN SENİN GİBİ KİMSEYİ SEVMEYECEĞİM İÇİN HUZURLU Bİ HAYAT SÜRECEĞİM,AMA SEN SANA VERİLEN SEVGİNİN DEĞERİNİ BİLMEDİĞİN İÇİN YANLIZ KALDIĞIN HER AN ÖNCE GÖZLERİN DOLUCAK,SONRA BİŞEYLER BOĞAZINDA DÜYÜMLENECEK NEFES BİLE ALAMAYACAKSIN,YANLIŞ Bİ YOLDASIN AMA DİLERİM HATA YAPMASSIN HOŞCAKAL YÜREĞİM HOŞCAKAL

Asya

New member
çok duygulu yazılmış.ya leyla sen nerden buluyosun böyle duygusal duygusal yazıları?

leyla

New member
:) :) :11_1_206: :11_1_206: ah sorma hayatım ben bulurum bu tip yazıları yeterki sen iste nedemek

leyla

New member
berfut sağol seninde paylasımların süper

asikkulun

New member
leyla kardeşim.emeğine sağlık.gerçekten çok güzel bir yazı.ve ayrıca duygusal...

leyla

New member
:11_7_104v :11_4_126v :11_2_110v :11_1_202: :11_1_206: teşekkür edrim nandi evet duygusal herhalde aşk olmassa hayatında tadı olmaz galiba

leyla

New member
ben tam anlayamadım biraz daha açarsanız sevinirim

Asya

New member
hayatım yani demek istiyor ki bir aşkın zarar görmesinde insanların da hataları vardır.ben onu anladım.

Azra

New member
leyla kardeşim yazın çok güzel.yüreğine sağlık.okurken çok duygulandım................

leyla

New member
:11_4_126v :11_1_206: ah teşekkür ederim beğendiğiniz için ne demek

Üst Alt