Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Arkadaşlar...

Azra

New member
biliyosunuzki kardeş gibi olduk...:)
bu forumda en yakından tanımak görmek isteğinizin arkadaş kim...1 veya 2 kişi.yada kendinize en yakın hissetiğiniz kardeşimiz kim???:)
yazılarını beğendiğiniz okumaktan mutluluk duyduğunuz arkadaş...:)

berfut

New member
gönül isterki tüm kardesleri görelim:) hangisini ayırt edelim hepsi bir birinden degerli azra kardeşim tabiki var bir iki yetmez aslında kactane demeliydin bence :p

A

abdirabbih

Guest
tercih etmek zor.. her bir üye bir ayna gibi zira....farklı farklı esma tecellilerini yansıtan....ama benim gönlümden yazılarını keyifle okuduğum ayrıca şu isimler geçiyo yavuzburak,efraiil,gezgin,rusen_alp,ve isimlerini unuttuğum tüm diğerleri:)

gulya

New member
evet aklimda iki kisi var.tabi sinirladigin icin.yoksa hepsini tanimak isterdim.

Azra

New member
ne güzel olur değilmi arkadaşlar bir birimizi görüp tanışsak...
Allah nasip eder belki bi gün...

gözcu

New member
:)s.aleykum.. azra kardes ne guzel bır konu acmıssınız. gercekten yazılar ınsanın ruh alemını ele verıyor .kendımızı buldugumuz yazıların yazarını, gormeek istemişizdir. bu mumkun olmadıgında zaten coktaan hayallerımızde sekıl bulmustur degıl mı? ... burda henus ılk gunum ama ınanın okudugum bır cok yazı bana bu ınsan gercekten kalemının kırılma cezası alsa bıle yazmak sevda olmus ve yazıyor ..dedıgım ıkı kalem oldu. ALLAH onlardan ve cumlemızden razı olsun....bAKİ selamlar

Azra

New member
Allah razı osun kardeş...
yeni üyesiniz sanırım...
dilerim burda güzel vakit geçireceksiniz...

gözcu

New member
ewet kardesim yeni üyeyim. ALLAH razı olsun hep beraber olursak müslüman birlikten niye sıkılsın kı? baki selamlar..

rusen_alp

New member
Azra kardeşim kusura bakma , kendimi ikiyle sınırlamayacağım, özür....

Kalpten kalbe hitap eden insanlara ihtiyaç olduğundan tanımak isterdim radikalislam, hizmetkar,hüma-gül kardeşlerimle....

Çok ince insanlar görmek istediğimden tanımak isterdim mihriman, duha , muttaki kardeşlerimi....

Dünya'nın her zamankinden daha fazla nura ihtiyacı olduğundan tanımak isterdim seyfullah, alptraum,efrail kardeşlerimi...

Her mesajında ellerini semaya uzatan ve mesajlarını selam ve dua ile diye bitirebilen zeynep_hearthy kardeşimi tanımak isterdim

Bir mesajla da olsa yüzümüzde bir gülümseme bırakabilen Azra, gulya ,bçetin, mhmt,nurşeyma, GEZGİN,Talha, yolcu kardeşlerimi tanımak isterdim....

Ve bu forumdaki diğer kardeşlerimi tanımak isterdim....

O kadar gereksiz tanıdığım insan var ki, keşke bir ihtimal yerlerinizi bir değiştirebilseydik

Azra

New member
rusen kardeşim çok güzel açıklamışın...
kalpler bir olsun her zaman buluşma noktamız burası olsun...
Allah razı olsun...

A

abdirabbih

Guest
birgün gelir forumda ki tüm sevdiğimiz kardeşlerle cennet bahçelerinde dünyada kine taş çıkartan bi sohbet yaparız inş...
ve o an yanı başımızda Fahr-i kainat Efendimiz de olur inş u teala..

B

beyaz_ýþýk

Guest
namaza durdugunda yureği dolan, selam verdiğide gözunden yaşlar akan,
yolda yurudugunde kendini gunaha girmemek icin tutan...forumda birbirine dua edip birbirlerinin salih olmasını isteyen,musluman aleminin acılarına deva olmaya calışan...kardeşlerimin adını zaten buraya yazmaya gerek.....cunku onlar isimlerini forumun sayfalarına ve rabbimin izniyle cennet bahcelerine yazıyorlar zaten ve inşallah....

Üst Alt