Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Arkadaşlar Lütfen...

Azra

New member
Arkadaşlar din kardeşlerim bi kaç gündür buraya bi kaç kişi üye olmuş ortalığı karıştırıp duruyolar.bunlara bi çözüm gerek değilmi?dilerimki sizde benimle aynı fikirdesiniz....buna bi çözüm yokmu?

Azra

New member
evet kardeşim bende öyle ama....admin bilir..hakaretleri çok

gulya

New member
arkadaslar admin gerekeni yapacaktir ins bu konuda.sizlerde biraz daha sabirli olun ve yumusak davranmaya calisin.her isde vardir bi hayir.selametle

hannane

New member
"Rahmân'ın (has) kulları onlardır ki, yeryüzünde tevazu ile yürürler...Kendini bilmez kimseler onlara laf attığında (incitmeksizin) “Selam!” derler (geçerler)” (Furkan 25/63)

Arkadaşlar moralimizi bozmayalım ve Ayet düsturuyla bakalım inşaallah onlara pirim kazandırmamış oluruz.

þirvan

New member
merve kardeşim insana insanca mudahele yapılır sen kendi yazdıklarını yayınla utan

ankaralý merve

Mesajlari Onaylanacak
merve kardeşim insana insanca mudahele yapılır sen kendi yazdıklarını yayınla utan

çok kibarsın bakıyorum... utandın galiba. sendn müslüman değil,ınsan bıle olmaz.. o benı şey yapacak ülkücü arkadaslarıda söyliyimi burada

gönüldostuelif

New member
ayıp arkadaslar ikinizede hiç yakışmamış
sorun varsa aranızda halledin buraya bu rezilliği taşımaya ne gerek var lütfen kaldırın sunu ..
selametle..

Azra

New member
bak merve denilen sen ne yazıyonki arkadaşda bunları yazıyo...evet burası islami bi site size göre değil...

gulya

New member
kadinligimdan utandim.lutfen yapmayin.Allah rizasi icin durdurun bu igrenc tartismayi.Allah rizasi icin dedim...

Azra

New member
evet bende valla konu açtığıma pişman oldum...silin şu mesajı lütfen...

Azra

New member
konumun gerekirse kaldırılmasından yanayım.çok üzgünüm kötü bi niyetim yok....

Mücahid

New member
Yönetimi bu tür dengesizliklere anında müdahaleye davet ediyorum.Bu bir kaç kişi gelir gelmez provakatif konular açarak belli ettiler zaten kendilerinineden bu tür seviyesiz mesajlar onaylanmadan yayınlanıyor anlamadım.Bir erkek olarak ben utandım.Bu güne kadar böyle bir olay hiç görmedim bu sitede.Arkadaşlar bu olaylar alet olmayın müslüman basiretlidir.Konunun nereye çekilmeye çalişildiğını anlar anlamaz diyalogu kesin olsun bitsin.Onların misyonu bu lütfen oyuna gelmeyin.

mümin86

New member
Admin ve mod arkadaşlar açılan topic lerin kapatılmasından yanayım çünkü gereksiz yere insanlar tartışıyor .

Üst Alt