Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Arkadaşlar Acil Bi Konuda Fikirlerinize İhtiyacım Var.

MetinK.

New member
Arkadaşlar Yarın Sabah Olmadan Halletmem Lazım Yoksa İş İşten Geçicek
Konumuz Bir Arkadaşım Evinden Yürüttüğü Paraları Bi Taşın Altına Koyması Ve Bana Demesi Hayatımın Yanlışını Yaptım 20 Tl Aldım O Paradan Şimdi Yarın Arkadaşa Parayı Verdim Verdim Yoksa Bidaha Göremicem Şimdi Ben Senin Taşın Altına Sakladığın Parayı ç.Aldım Diyemem Ben Arkadaşın Yanına Gidip Kardeşim Sana 20 Tl Borcum Vardı Unuttum Buyur Desem Kabul Olurmu Aynı Niyete Geçermi Bi Başka Forumda Açmıştım Geçmez Dediler Ama Arkadaşım Olur Dedi Lütfen Acil Yorumlarınızı Bekliyorum.
Çok Teşekkürler.
Bu Arada Bu İş 12-13 Yaşlarımda Gerçeklşti.

A

adam

Guest
O parayı alırken gösterdiğiniz cesareti, itiraf ederek parayı verirken de gösterirseniz erkek olmuşsunuz demektir.
Üstelik çocukluk yaşında yapılan bir hatayı, olgunlaşmaya başladığınız bir yaşta telafi etmiş olursunuz. Muhatabınızın gözünde daha da büyümek istemezmisiniz ?
Hem kul hakkını da bu şekilde telafi edip helalleşmiş olursunuz.

MetinK.

New member
O parayı alırken gösterdiğiniz cesareti, itiraf ederek parayı verirken de gösterirseniz erkek olmuşsunuz demektir.
Üstelik çocukluk yaşında yapılan bir hatayı, olgunlaşmaya başladığınız bir yaşta telafi etmiş olursunuz. Muhatabınızın gözünde daha da büyümek istemezmisiniz ?
Hem kul hakkını da bu şekilde telafi edip helalleşmiş olursunuz.
Direk Parayı Versek Kabul Olmazmı Derseniz İlla Hakkını Helal Etmesi Lazım Ben Desem Kardeşim Hakkını Helal Et Eder O Zaman Olmazmı Birde Paralar Bu Arkadaşın Değil Ailesinden Gizlice Alıyodu

A

adam

Guest
Nasıl kazandığı seni ilgilendirmez ki ! Senin nasıl aldığın seni ilgilendiriyor.
Hiç kimse, bir başkasının günahını yüklenmez. Herkes kendi günahını kendi yüklenir. Sen kendi açından olana bak.
Ayrıca, ben senin haberin olmadan evinize gireyim, değer verdiğin bir şeyi alıp gideyim kendi evime koyayım, sonra caddeye çıkınca seninle karşılaşayım, iki çift sohbet edelim, ayrılırken de "MetinK hakkını helal et hayrlı akşamlar" diyeyim. Sen de "helal olsun adam" diye cevap ver. Ne oldu, helalleştik mi şimdi biz senin ile ?

Kendini böyle bahaneler ile temizlemeye çalışmak, daha doğrusu bu temizlemeye çalışmak değil. Çamurda top oynayan çocuklar gibi, yuvarlandıkça daha da kirlenir beyazlar :)

MetinK.

New member
Nasıl kazandığı seni ilgilendirmez ki ! Senin nasıl aldığın seni ilgilendiriyor.
Hiç kimse, bir başkasının günahını yüklenmez. Herkes kendi günahını kendi yüklenir. Sen kendi açından olana bak.
Ayrıca, ben senin haberin olmadan evinize gireyim, değer verdiğin bir şeyi alıp gideyim kendi evime koyayım, sonra caddeye çıkınca seninle karşılaşayım, iki çift sohbet edelim, ayrılırken de "MetinK hakkını helal et hayrlı akşamlar" diyeyim. Sen de "helal olsun adam" diye cevap ver. Ne oldu, helalleştik mi şimdi biz senin ile ?

Kendini böyle bahaneler ile temizlemeye çalışmak, daha doğrusu bu temizlemeye çalışmak değil. Çamurda top oynayan çocuklar gibi, yuvarlandıkça daha da kirlenir beyazlar :)
Çok Sağolasın Yorumlar İçin O Zaman Gidip Konuşayım Kendisiyle.Parayı Verdim Dışından Helal olsun Derse İçinden Helal Etmezse Nolur?:)

MetinK.

New member
Şuan korktuğun olur.
Dostum Senide Çok Yordum Ama Son Kez Soruyorum Bilgim Olmaıdğından Soruyorum Şayet Helal Etmedi Hakkını Nolur Acaba Ama Para Ailesinin O Helal Etmese Ailesi Etse Helalleşmiş Olurmuyuz

A

adam

Guest
Ailesinden almadınız ki o parayı, arkadaşınızdan aldınız. Belki kendisi esasında başka bir yerden aldığı halde ailemden aldım dedi size, nerden bilebilirsiniz ki ? O nedenle siz arkadaşınız ile bu konuda muhatap olacaksınız. Nokta.

MetinK.

New member
Ailesinden almadınız ki o parayı, arkadaşınızdan aldınız. Belki kendisi esasında başka bir yerden aldığı halde ailemden aldım dedi size, nerden bilebilirsiniz ki ? O nedenle siz arkadaşınız ile bu konuda muhatap olacaksınız. Nokta.
Anladım Teşekkürler.

Üst Alt