Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Annelerimiz icin varmisiniz?

• Konbuyu başlatan hüma-gül
  • Başlangıç tarihi
H

hüma-gül

Guest
Değerli Kardeşler,hepimizin bildiği gibi yakın bir zamanda Anneler günü kutlanıyor. Cennet ayakları altına serilmiş olan Annelerimiz için gece ibadete kalkalım Kuranlar okuyalım,tesbihatlar çekelim dualar yapalım ve yapmış olduklarımızın sevabını ANNELERİMİZE hediye edelim ve onlara en güzel hediyeyi vermiş olalım.Anneleri hayatta olanlar,onların sağlık hayırlı bir ömre sahip olmaları için dua etsinler,Anneleri hayatta olmayan kardeşlerimiz ise Annelerinin ruhlarının huzurlu olması ve mekanlarının cennet olması için dua etsinler,ne dersiniz kardeşler bu oluşumda sizde varmısınız?Katılımlarınızı bekliyorum.SELAM SAYGI VE DUA İLE

Azra

New member
tabi abla..annelerimize herşey feda.annemize en güzel hediyemiz bu olacaktır...

radikal

New member
Allah (cc) razı olsun, nasıl bir program düşünüyorsanız, bizi de dahil edin inşaallah.

H

hüma-gül

Guest
Hocam herkes gönlünden geldigi gibi dualar etsin onlar icin tesbihler ceksin,kuranlar okusun.

Azra

New member
Yine annesiz bir sabah doğuyor,
Yatağımdan kalkmak cok zor oluyor,
Ruhum tatlı sesini arıyor,
İste özlemim o, canım annem benim.

Ararım tatlı sesini,
Her sofraya oturduğumda,
Ararım tatlı gülüşünü,
Her saçımı taradığımda.

Canımdır o, benim canım,
Zor geçiyor sensiz her anım,
Özlemim sen, neşem sen, gücüm sen,
Canımsın, muhtacım sana ben.

canım anneme ve bütün annelere...

gulya

New member
s.a

s.a

Değerli Kardeşler,hepimizin bildiği gibi yakın bir zamanda Anneler günü kutlanıyor. Cennet ayakları altına serilmiş olan Annelerimiz için gece ibadete kalkalım Kuranlar okuyalım,tesbihatlar çekelim dualar yapalım ve yapmış olduklarımızın sevabını ANNELERİMİZE hediye edelim ve onlara en güzel hediyeyi vermiş olalım.Anneleri hayatta olanlar,onların sağlık hayırlı bir ömre sahip olmaları için dua etsinler,Anneleri hayatta olmayan kardeşlerimiz ise Annelerinin ruhlarının huzurlu olması ve mekanlarının cennet olması için dua etsinler,ne dersiniz kardeşler bu oluşumda sizde varmısınız?Katılımlarınızı bekliyorum.SELAM SAYGI VE DUA İLE

katilmamak mumkun mu???

gizemli

New member
çok güzel bir program ablacım bende katılıyorum inşAllah.

unzurna

New member
Allah isterse ben hepinizin annesine dua edeceğim. Hatta herkezin annesine etmeyi düşündüm. Peki anne olamayanlara ne yapacaz. Kafama takıldı. Diyor ki anne olamayanlara da Allah hayırlısı ile anne olmayı nasip etsin diye dua edelim.

funda irem

New member
Allah ( cc ) razı olsun. çok güzel bir fikir. bende dualar edicem kendi anneme ve bütün annelere hatta anne adaylarına da. bende bebek bekliyorum inşaallah sizlerin dualarında nasiplenirim.

berfut

New member
hangi dualarımız onun gecenin bir yarısında uykusunu bölüp bizler için kendini feda eden hallerinin karsılıgını verir... yinede onlar için annelerimiz için
RABBİMDEN HAK ETTİKLERİNİ DEGİL LÜTFUNU İSTİYORUM ANNELERİMİZE ...

Üst Alt