Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Anlamak Istiyorum Neden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Seyfullah kardesim bunun anlami nedir neden hepsini kilitliyorsun bir seyler yaziyor fikir beyan edemezsiniz diyorsun acaba bunun sebebi elinizdeki YÖNETICI lik payesimi?

birincisi artık şahsıma açılan konuları özel mesajlarda bekliyorum zira site ahaliside bu tür tartışmalardam muzdarip olmuşlardır ve şikayetlerini şahsıma bildirmişlerdir.. ben paylaşım yapıyorum ve paylaşımların tartışmaya dönüşmemmesi için tartışmaya kap açıcak paylaşımları kilitlemeye gittim yani onları açsam tartıma üstüne tartışma olucakki bu rası sizlerde taktir edersinizki artışma değil peylaşım yeri... hepsini değil sadece bir kaçı kilitledim ki onlarda kendi açtığım konular bu sebeple kendi kendimi kilitlemiş oldumm... bunun sebebi sitede huzuru sağlamak...

Enver Ýstek

metin mete
birincisi artık şahsıma açılan konuları özel mesajlarda bekliyorum zira site ahaliside bu tür tartışmalardam muzdarip olmuşlardır ve şikayetlerini şahsıma bildirmişlerdir.. ben paylaşım yapıyorum ve paylaşımların tartışmaya dönüşmemmesi için tartışmaya kap açıcak paylaşımları kilitlemeye gittim yani onları açsam tartıma üstüne tartışma olucakki bu rası sizlerde taktir edersinizki artışma değil peylaşım yeri... hepsini değil sadece bir kaçı kilitledim ki onlarda kendi açtığım konular bu sebeple kendi kendimi kilitlemiş oldumm... bunun sebebi sitede huzuru sağlamak...

Cok yerinde bir karar ama bu hakki bizede tanisan bizde yazalim cevap beklemeden kilitleyelim bir gün icinde her konu hakkinda ellitane cevap icin yeni konu acilsin bilmiyorum nasil bir karar,siz yöneticisiniz bize düsmez karar vermek.Allaha emanet ol.

Aysegul

New member
Bu tarz konular açmak yerine lütfen özel mesaj yolu ile yöneticilerle bağlantı kurun..Ve zannedersem forum kurallarını okumamışsınız..Artık sizi uyarmaktan bıkmış bir vaziyete geldim...Yaptığınız hataları toplarsak bu forumdan uzaklaştırılmanız bile gerekir..Umarım aynı hataları tekrar etmezsiniz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt