Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah'a Dua Ediyorum...

imansahibikiz

New member
allahim bana oyle bi guc verki butun sikintilarimin butun dertlerimin butun takintilarimin ustesinden geliyim ve sikintilarimin dertlerimin ve takintilarimin altindan kalkiyim onlarin altindan beni kaldir benim yuzumu guldur sen her seye kadirsin bana cok buyuk cok guclu gucler ve sabirlar ver ve ihsan eyle beni ve kardesimi ailemi butun korkulardan butun sikintilardan butun dertlerden butun hastaliklardan butun belalardan koru allahim bak benide goruyorsun ben surada oyle bi aci cekiyorumki takintilarim sikintilarim dertlerim beni icine cekiyor gittikce beni eziyorlar beni yeniyorlar onlarla savasmama izin vermiyorlar allahim sen cok yucesin her bizi koruyansin gozetleyensin allahim benim uzerimede takintilarimin dertlerimin ve sikintilarimin ustlerine sifa ve bereket ve rahmet indir meleklerinle ve meleklerle beni teselli et allahim her seyden benide ailemide erkek kardesimide koru su takintilarimi ve dertlerimi sikintilarimi hepsini gecir ben boyle gidersem ne universite kazanirim ne gokbilimci olurum nolursun derslerimde her yerde bana yardim et meleklerinle dertlerimi sikintilarimi takintilarimi yenmeye yardimci ol ve yardim et allahim meleklerle sen beni hep destekleyin benimle konusun melekler icimden konussunlar benle melekler de sende bana yardim eli uzat artik bana ve aileme ve erkek kardesime dert verme nolursun sen goruyorsun benide gencligimi bile yasayamiyorum dertlerimin sikintilarimin ve takintilarimin yuzunden oyle bi aci cekiyorumki artik biktim ben bu dunyadan biran once senin huzuruna cikmak istiyorum biran once ahiret hayatina gecis yapmak istiyorum beni munker ve nekir melekleriyle beni cok kolay bi sekilde sorgulayin allahim ya rabbim butun meleklerin butun peygamberlerin ustlerine rahmet bereket salat ve selam indir onlara bir suru salat ve selam ihsan eyle hediye et butun meleklerin butun peygamberlerin makamlarini yuzbinlerce kez yulkset onlarin ustunluk siralarini dahada yulkset allahim butun meleklere butun peygamberlere salat ve selam olsun onlarla bizi yucelt allahim sen ulkemize ve dunyamiza guc ver sabir bereket rahmet ve sifa indir allahim zina yapilmasin savaslar bitsin kafirler ateistler seni yok sayanlar inkarcilar kahrolsun onlara bir suru lanet gonder onlari sana havale ediyorum allahim onlara bildigi yap ya rabbi amin

Üst Alt