Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah rızası için...

imansahibikiz

New member
abilerim ablalarım yaseminin babasının böbrekleri hastalanmıs

imansahibikiz

New member
yaseminin babası için bir sürü dua edin allaha bir sürü şifa ayetleri okuyun çok okuyun ayetel kursüyi ve yasini şerifide cok okuyun allah rızası için yaseminin babasının durumu cok apır ankarada i hastanedelermıs yaseminin moralı cok bozukmus

imansahibikiz

New member
amin ey rabbimiz yaseminin babasına bütün şifalarınıda indir amelıyatı cok iyi geçsin ya rabbi amin

sumisali

New member
bu durumu bizlerde yaşadık kardeşim rabbim şifalar versin amin

imansahibikiz

New member
allahım lutfen yaseminin babasının hastalıgı geçsin böbrekleri iyileşsin ya rabbimiz senin gücün her şeye yeter sen rahmansın sen rahimsin sen her şeyin biz kullarının hayvanların ve kanitanin rabbisin allahım peygamberlerin hürmetine yaseminin babasına kendi meleklerinle şifa ver allahım lutfen yasemine artık üstüne gidilmesin yaseminin bi sucu yokken artık yasemine laf atılmasın allahım yaseminide bütün gücünle koru allahım nolursun yaseminin babasının iyileşmesini sagla meleklerinle amin ya rabbi lutfen yasemin ve yaseminin babası için allaha dua eder misiniz her gün ayetel kursi fatiha şifa ayetleri yasini şerif okuyun yaseminin babasının durumunda cvok kritik yaseminin halide cok zor yasemin çok bi fakir bi ailede yaşıyor

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Yasemin'in Babası senin kulundur Ya Rabb, O'na şifalar ihsan eyle, her hüküm muhakkak ki sendedir, Sen her şeye kadirsin, Subbuhun Kuddüsün Rabbül Melaiketi ve'Ruh.

imansahibikiz

New member
ey büyük rabbimiz allahım yaseminin babasına bir sürü bereketini rahmetini şifanı indir buyuk guclu kuvvetli meleklerle allahım sen bana yaseminin ailesine yaseminin babasına benim aileme anneme babama erkek kardeşim mustafaya yasemine yardım et biz hepimiz senin bütün kulların hepimiz sana muhtacız bizim dualarımızı geri çevirme bizim yaptıgımız günahları hataları ört işlediğimiz günahları hataları ört bağışla ya rabbi imansızlara kafirlere sana ve meleklere peygamberlere uymanlara sana onlara inanmayanlara karşı bize güç sabır ver bizi onlardan koru allahım melekler benide her zaman korusun amin ya rabbi allahım yaseminin babasına saglık ver böbreklerinede saglık ver yaseminin babası iyileşsin ya rabbi allahım lutfen yaseminlerde mutlu olsunlar allahım nolursun arkim olan yaseminin üstüne hic kimse gitmesin onada bir sürü sabır güc ver allahım aileme bana hocalarıma erkek kardeşime bana yaseminin ailesine bütün dünyaya sabır güç ver biz müminlere sabır ve güç ver allahım bizi cennetine koy allahım allahım sen her şeyi hepimizi duyan işitensin gorensin sen bizi yokkken yarattın bizi istediğin biçimde şekilde yarattın hepimiz bu dunyadakı uzaydakı bu evrendekı bu dunyadakı hayvanlar bitkiler insanlar cinler ruhlar melekler yedi kat goklerdeki meleklerde senin kulunuz allahım sen duaları kabul edensın sen kadirsin sen rahimsin ve rahmansın ya allahım amın allahım

imansahibikiz

New member
şimdide yaseminin annesini kene ısırmış yaseminin annesinin bacağına hastanenin bahçesinde kene yapısmış

Üst Alt