Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah rızası icin

dreadful

New member
Arkadaşlar ben hertürlü ibadetimi tam olarak yapmaya calışan aciz bir kulum fakat her ne hikmetse hiçbir işim yolunda gitmiyor dünya üzerime üzerime geliyor 4 çocuk sahibi bir baba olarak sizlerden bir allah rızası icin bir dilegim var buraya giren tüm mümin kardeşlerim bana dua etsinler asla altından tek başıma kalkamıyacagım büyük bir borc altında eziliyorum ve her gecen gün faizlerle boguşuyorum şu kardeşinize dua edin yalvarıyorum

BeyazKelebek

New member
Arkadaşlar ben hertürlü ibadetimi tam olarak yapmaya calışan aciz bir kulum fakat her ne hikmetse hiçbir işim yolunda gitmiyor dünya üzerime üzerime geliyor 4 çocuk sahibi bir baba olarak sizlerden bir allah rızası icin bir dilegim var buraya giren tüm mümin kardeşlerim bana dua etsinler asla altından tek başıma kalkamıyacagım büyük bir borc altında eziliyorum ve her gecen gün faizlerle boguşuyorum şu kardeşinize dua edin yalvarıyorum

Selamun Aleykum Kardes...
ne olursa olsun sükür etmeyi unutma allaha allahim bana yardim et diye yalvarmayi unutma kalbden gelsin bu gzl kardesim..
allah yardimcin olsun ben Ztn dua edince allahim bütün müslümanlar kardesime abilerime ablalarima yardim eyle dertlere deva borclara eda diye hergn dua ediorum herkes icin her sekilde sizin icide edicegim emin ol allah yardimciniz olsun allaha emanetsiniz selametle insallah allah kolaylik versin...

Enver Ýstek

metin mete

Alemlerin Rabbi olan Sahibimiz ve Efendimiz Allah hic bir kulunu altindan kalkamayacagi veya tasiyamayacagi yük yüklemez,Dua ederiz ama garantisi önce belayi def edecek sahsi calismalarinizdir sonra Allaha havale etmenizdir.Ibadetlerinizi tam olarak yapmaya calistiginizi belirtmissiniz Insallah kabul edilenlerden olur dilegiyle siz birazda sebat ile devam ediniz.Insallah Allah bir yerden sizide mutlu kilar yoksa Allah zulm edici degildir.Ama su bir gercekki bazan Allah kullarini denemek icin fitnelendirir sanirim sizinde fitneniz bu olsa gerek o nedenle fitneye karsi sabir ile mücadele gerk...Selam ile...

Üst Alt