Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah rızası ıcın yardım edin musluman kardeşlerim.

eralp0653

New member
Sevgili kardeşlerim yenı bugun kayıt oldum aranıza.Kendimi harap dusurmekten bitkin kaldım.Bir müslümanın bir müslüman kardeşine duası daha makbuldur.Kıymetli zamanınızı çaldıgım için özrü borç bilirim.adım ahmet eralp perili.Kız arkadaşım bir inad ugruna haksız yere benden ayrıldı.bılıyorum dünyalık halde daha onemlı sorunlar varken bunu takma dıceksınız.Ama ınanın hayatımın anlamı yemekten keısldım karnım hergun agrılarla dolaşıyorum.ve bunu yazarken bıle Allahım şayidimki gözlerim dolu dolu yazıyorum.bana dönmesi için 5 dakıkanızı 1 yasin-i şerif ile veya kalpden allahıma elınızı acarak bu kısıyı yenıden bir araya getir diye dua edersınız ınanın bana benım ıcın cok buyuk bır sey yapmıs olacaksınız.yalvarıyorum size kız arkadasımın adı deniz baykan.Müslümn kardeşlerım yapacagınız yardım ıcın teşekur ederım Allahım dünyalık halde butun arzularınızı yerıne getırsın.Bu mübarek ramazan ayında yardımlarınızı eksık etmeyın.Sonsuz teşekkurler.Allaha emanet olun..

yavuzburak

New member
Hayır gibi gözüken şeylerde şer, şer gibi gözüken şeylerde hayır vardır kardeş belki zordur yaşadığınız zamanlar ama Allaha dua ederken eger Rabbım beraber olmamız bizim için hayırlısı ise bize nasip et, yok değilse en hayırlısını nasıp et ve hakkımızda takdır ettıgın sonucada benı razı et desek daha uygun olur inşlh, bilemeyiz dünyalık sebeblerden dolayı ayrılık olacaksa o zaman ebedı yaşam için beraber olmak nıyetı nerde???
Hayırlarla kalınız Allah hakkınızda olanın hayırlısını versın.. Amın..

T

teslimolan

Guest
Insanlara haddinden fazla baglanip Allah a teslim olmaniz gerekirken kula teslim olmayin. Sinavlar insani denemek ve insanin ic dünyasini insana göstermek icin oldugunu sakin unutmayin.

Ebu CENDELL

New member
arkadaşım sitemize hoş gelmemişiniz!bu tür meseleler bu forumda işlenmez hatta gaale dahi alınmaz ama cevap yazma ihtiyacı hissettim.evli iseniz Allah (cc) dua edelim.ama flört içinse bu günahınıza bizi ortak etmeyin yazıyı okuyunca inanın çok üzüldüm.hem sizin adınıza hem kendi adıma.sizin adınıza üzüldüm çünkü müslümansanız günahınıza ortaklar aradınız! kendi adıma üzüldüm çünkü sizin gibi gençlere ulaşamayıp günahlarla iştigal etmenize seyirci kaldım.Allah(cc)sizlere hidayet etsin benide bağışlasın.amin

Enver Ýstek

metin mete
Sevgili kardeşlerim yenı bugun kayıt oldum aranıza.Kendimi harap dusurmekten bitkin kaldım.Bir müslümanın bir müslüman kardeşine duası daha makbuldur.Kıymetli zamanınızı çaldıgım için özrü borç bilirim.adım ahmet eralp perili.Kız arkadaşım bir inad ugruna haksız yere benden ayrıldı.bılıyorum dünyalık halde daha onemlı sorunlar varken bunu takma dıceksınız.Ama ınanın hayatımın anlamı yemekten keısldım karnım hergun agrılarla dolaşıyorum.ve bunu yazarken bıle Allahım şayidimki gözlerim dolu dolu yazıyorum.bana dönmesi için 5 dakıkanızı 1 yasin-i şerif ile veya kalpden allahıma elınızı acarak bu kısıyı yenıden bir araya getir diye dua edersınız ınanın bana benım ıcın cok buyuk bır sey yapmıs olacaksınız.yalvarıyorum size kız arkadasımın adı deniz baykan.Müslümn kardeşlerım yapacagınız yardım ıcın teşekur ederım Allahım dünyalık halde butun arzularınızı yerıne getırsın.Bu mübarek ramazan ayında yardımlarınızı eksık etmeyın.Sonsuz teşekkurler.Allaha emanet olun..

Konu flörtse yani genel anlamdaki anlayisla bizlere vebal yüklemenizden Alemlerin Rabbi olan Sahibimiz ve Efendimize siginiyorum öncelikle.Eger niyet ciddi bir son icin ise size Allahtan sabir dilerken lütfen en hayirli sekilde mücadele etmenizi istirham ediyorum.Cünki mutluluklar kolay elde edilmiyor.Kendimden örnek vermem gerekirse tam tamina sekiz yil mücadeleden sonra Allahin lütfu ile basardim ve inan tam yirminci yilim biterken hala 15 yasindaki gibi sevdam taze ve dahada güclü devam etmektedir.Yani anlatmak istedigim ne kadar mücadele o kadar mutluluk..Haydi durma kos sevdigine diyorum ama niyetin dogruysa....

Üst Alt