Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah Rizasi Için Bakarmisiniz

takyon

New member
Aşağıdaki video’da şehadet şerbetini içerken bile yavrusunu teselli edip gözyaşını silmeye çalışan bizim Annemiz olsaydı? O bizim Annemiz Zaten…Can veren yalnızca insanlığımız,buz tutan hecelerimiz.Kendi Nefsi arzularımız..Şu vakitten sonra inanıyorum ki Zaman ve Mekan Dualarımız ve Allah’ın Taktiri ile Değişecek.Yeterki inanalım.Hepimiz bu platformda dünyevi zevklerimiz için saatlerce,günlerce,aylar ve yıllarca binlerce dua okuyup,yalvarıp durduk,Yüce Yaradana.Ve kabul oldu içten samimi dualarımız.Ben inanıyorum; İnanıyorum ki dualarımızla gözyaşlarını hep beraber Allah’ın Rahmeti ile silebileceğimizi.”..Kader’i hiçbir şey değiştiremez;DUA’dan başka..” (S.A.V)’ hadisi şerifinden aldığımız güç ve Allah’ın Yardım/sözü ile sizi tek bir yürek olup Filistinde ki kardeşlerimiz için DUA ve MANEVİ TEK BİR KALP OLMAYA ÇAĞIRIYORUM… Ve hepimiz biliyoruz ki DUA ORDUSU,GAZA ORDUSUNDAN KUVVETLİDİR… Allah aşkına,Bize verilen nimetler aşkına, Kutsal olan değerler aşkına, Gülümseyebildiğimiz ve rahatta olup bu yazıyı okuyacak halde olduğunuz şu zamanın aşkına,Tüm nefsi arzularımızı askıya alıp,kalplerimizi Allah aşkı ile yakıp gözterelim dünyaya DUA’nın Kudretini.Belki İnsanlık Onurumuz böylece bir nepze olsun nasibini alır. İnanın kardeşlerim büyük emeller ve arzularla yanıp tutuşan bizler asla tek başımıza olmayacağız,Semada Melekler Kanat çırpacak,Yeryüzünde her zerre Amin’lerle bize eşlik edecek,Çığ gibi büyüyecek semada seslerimiz,her duamızın ardından söylediğimiz LAİLAHEİLLALLAH ,Yeşil bir nur olup Levh-i Mahfuz’a kadar uçup,duamız kabul oluncaya kadar çınlayıp duracak…ŞİMDİ HERKEZ OKUYABİLDİĞİ KADAR,SELAT-I TEFRİCİYYE OKUSUN,RABBİMİZİN GÜZEL İSİMLERİ İLE DUALAR ETSİN,RABBİM TÜM ZULÜMLERİ MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZDEN UZAK EYLESİN,İSRAİL’İN VE MÜSLÜMANLAR ÜZERİNE PLANLAR YAPANLARIN RABBİM PLANLARINI AYAKLARINA DOLAŞTIRSIN..PLAN YAPICILARIN EN MÜKEMMELİ RABBİMİZDİR.RUM SURESİNDE BİZE SÖZ VERİYOR RABBİM…BİZLER YALNIZLIĞIMIZA ALIŞTIRILMIŞIZ, YALNIZ DEĞİLİZ TÜM KAİNAT BİZİMLE…İNANIN…BİZLER ARANAN VE ÖZLENEN CANLARIZ….
Ve işte ; hepsi bu kadar.
Bir yanda azabın sonsuzluk çölü,
Diğer yanda, merhametin ceylan gözü.
Onlar;
Ne büyük affa uğrayanlardır,
Nede büyük azaba.
Onlar ;
Uymazlar hiçbir denk hesaba.
Yalnızlığın çekik gözlerinde,
Yalnız onlar vardır.
Ve tek kişilik aşkın nöbetlerinde,
Kainat tabut,
Kainat can içinde dardır.
Onlar ; kayıp ruhlar ülkesinde,
Aranan canlardır.

SELAT-I TEFRİCİYYE VE DUALARIMIZ BURADAN KAİNATA YÜKSELECEK.HADİ BİZE İNANAN VE GÜVENEN RABBİMİZ İÇİN…DUALARIMIZ OLMASAYDI NE KIYMETİMİZ OLURDU…HERKES BURAYA YAZSIN DUALARINI VE SELAT-I TEFRİCİYYE’lerini.ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN…

takyon

New member
arkadaşlar bu konuyu o çaresiz insanlara elimizden gelen tek şeyi yani dualarımızı göndermek için açtık tefriciyyelerimizi okuyalım ve hiç olmazsa bir nebze insanlığımızı ve vijdanımızı rahatlatalım unutmayın onlardan bizde sorumluyuz Allah yar ve yardımcınız olsun

yolcu

New member
Allah'ıııııııııım yardım et,
sabır ver........
ne buyk acı ........
dualarımızdasınız her daım

ayna44

New member
Allah cc yardımcıları olsun tüm Muhammed ümmetinin...

nurþeyma

New member
Tevbe Suresi 14 Savaşın onlarla ki, sizin elinizle Allah onlara azap etsin, onları rezil etsin. Onlara karşı size yardım etsin. Ve inananlar toplumunun göğüslerine şifa ulaştırsın.

Allah istese zaten yardım eder, mesele, bizim Allah Rızası için yardım edip etmeyişimizdedir..
Oturduğumuz yerden ALLAH YARDIM ETSİN demek, yahudilerin Hz. Musaya, Sen ve Rabbim gidin savaşın, biz burada oturacağız.. mantığının dışavurumu gibidir ki bu gibi tehlikeli durumlardan Rabbe sığınılmalı..

samanyolu

New member
rabbim bizi düşmanlarımıza karşı muzaffer eyle. islam alemini koru rabbim.şüphesiz sen herşeyi bilen ve gözetensin.

takyon

New member
Can kardeşlerim,buraya kalbimizin tüm içtenliği ile dualarımızı yazalım.Hergün nefislerimiz için onlarca şey istiyoruz,şimdi bir kenara bırakalım nefislerimizi ve orada ölen insanlığımızı ve insanlık onurumuzu kurtaralım.Hepimiz birbirimizin vesilesiyiz,Hiç birimiz başıboş yalnız değiliz.Bu bir tohumdur, can özümüzden buraya düşen. Bu yazıyı yazan aciz ve zavallı el yalnızca vesiledir.

Tohum at bitmezse toprak utansın,
Hedefe varmayan mızrak utansın,
Koşmaya bak sen hey gidi küheylan,
Çatlarsan Doğuran kısrak utansın.

"...KADERİ HİÇ BİR ŞEY DEĞİŞTİREMEZ ; DUA'dan BAŞKA.." (S.A.V)

Kelimatullah

New member
Allah'ım Sen Yardım Et Onlara.Zalimlerin Elinden Kurtar.

Bonu

New member
rabbim bizi düşmanlarımıza karşı muzaffer eyle. islam alemini koru rabbim.şüphesiz sen herşeyi bilen ve gözetensin.
Amin, amiiin
e32e922fc50e.gif

Üst Alt