Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ALLAH Dostları - 17 VCD (indir)

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
ALLAH Dostları - 17 VCD (indir)

allahdostlariue7yq5.jpg

www.islammedya.com dan alınmıştır

solorix

New member
Allah Dostları

Allah Dostları

dostum , yaptıkların için teşşekkürler fakat şu an onların emeklerinin hakkını nasıl veriyoruz. bazıları para ile satılırken , biz bedavaya elde ediyoruz. kul hakkı yemiş olmuyormuyuz ? böyle bir durum da

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
dostum , yaptıkların için teşşekkürler fakat şu an onların emeklerinin hakkını nasıl veriyoruz. bazıları para ile satılırken , biz bedavaya elde ediyoruz. kul hakkı yemiş olmuyormuyuz ? böyle bir durum da

sevgi değer kardeşim, tavsiyemiz şu yöndedir, durumu olan kardeşlerimiz satın alması daha iyidir, ama durumu olmıyan kardeşlerimizin bu tür etkinliklerden faydalanması için , linkleri paylaşıyoruz... gaye bütün insaların bilinçlenmesi, katkılarımızı tabiki eksik etmemeliyiz... mümkün olduğunca hazırlanma emeğini vermeliyiz tabiki.

rümeysa41

New member
Dostum Paylaşim Cok Güzel Kotam Boşalinca Hepsini Indirecem Sana Ne Kadar Teşekkür Etsem Azdi ................

a.aydin

New member
s.a

s.a

ALLAH sizlerden de razı olsun kardeşlerim 1 haftamı aldı bu eseri uploand etmek hemen paylas oldugu için baya uğraştık ama olsun sorun değil arkadasımız almıs yayınlamıs sağolsun ama 12 cd hatalı ;) o linkide ben vereyim

12 CD Şeyh Nazim Kibrisi
Download Linki: http://www.hemenpaylas.com/download/1818564/seyhNazimkibrisi.wmv.html

not : emeğe saygı duyalım hiç değilse www.islammedya.com dan alınmıştır yazalım bu arada ben islammedya admini a.aydin selametle....

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
ALLAH sizlerden de razı olsun kardeşlerim 1 haftamı aldı bu eseri uploand etmek hemen paylas oldugu için baya uğraştık ama olsun sorun değil arkadasımız almıs yayınlamıs sağolsun ama 12 cd hatalı ;) o linkide ben vereyim

12 CD Şeyh Nazim Kibrisi
Download Linki: http://www.hemenpaylas.com/download/1818564/seyhNazimkibrisi.wmv.html

not : emeğe saygı duyalım hiç değilse www.islammedya.com dan alınmıştır yazalım bu arada ben islammedya admini a.aydin selametle....

Allah razı olsun...

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
seyfullah KARDEŞİM ALLAH c.c gani gani rahmet etsin Resulullahın a.s bu benim ümmetimdendir dediği kullardan eylesin inş. seni Allah c.c için seviyoruz başka sebep yoktur Bİ İZNİLLAH
Allah c.C. ölmeden evveö ölünüz hadisine mazhar olan kullardan eylesin seni kardeşim.

Allah razı olsun senden de...

Üst Alt