Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah Allah diye kükreyen aslan

@ßDULL@H

New member
Arkadaşlar başlıktan da anlaşıldığı gibi ülkeyi tam hatırlamıyorum ama bir aslanı kafese kapatmışlar. sonra bu aslan her akşam belli bir zamanda Allah Allah diye kükremeye başlıyormuş....

silent scream

New member
evet ne var bunda dogrudur
bir canlının halıkını zikretmesi kadar dogal ne olabilir ki..

alina

New member
Web sitesi
www.alevibirligi.com
Ey allahım bu türşeylere inanabileceğinizi düşenimiyorum.Akıl var mantık var.Bir hayvanı nasıl eğitirsen öyle devam eder.
Yok aslan yok kedi konuştu.Söylemişse söylemiştir bunu olağan üstü karşılamamak lazım .

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Ey allahım bu türşeylere inanabileceğinizi düşenimiyorum.Akıl var mantık var.Bir hayvanı nasıl eğitirsen öyle devam eder.
Yok aslan yok kedi konuştu.Söylemişse söylemiştir bunu olağan üstü karşılamamak lazım .

İnanmamak için hiçbir neden göremiyorum..Kainattaki canlı cansız bütün mahlukatlar Allah'ı zikreder..Fakat biz bu zikrin mahiyetini anlayamayız..Şuuru olmayan örümcek mağara duvarını örer; güvercin yumurtasını bırakır, yılan asaya dönüşüverir...Evet bunların hepsi birer mucizedir..Eğer aslan gerçekten "Allah" kelimesini telafüz ediyorsa bunda mutlaka bir hikmet vardır..Allah(c.c)'in izni olmadan bir yaprak tanesi bile yere düşmez!...

ALLAH DİYEN ASLAN

ALLAH DİYEN KARGA

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Dostlar, kardaşlar, mümin ve mümineler

bcetin'e aynen katılıyorum. Bu videoyu ben seyrettim, aynen öyle, iştiyak ile Allah, Allah diyor.

You Tube videolarından ararsanız bulursunuz ve o Allah, Allah derken siz de Süphanallah dersiniz...

Üst Alt