Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ahir Zamandaki Durumum.

eee87

New member
Arkadaşlar ben ahir zamanda olduğumuzun iyice farkına vardım.Herkes birbiriyle kim kiminle belli değil kimse ölüm ve sonrasını düşünmüyor.Namaz kılan oruç tutan namuslu olan gençlere garip bakıyorlar.İçkiyi su gibi içen zina yapan namazı kılmayan gençler çok iyi görülüyor fırlama bu çocuk aferin diyorlar.bu ne rezalettir ya.banada soruyorlar içki niye içmiyorsun falan filan nasıl bir dünyadayız?

Selim

New member
Arkadaşlar ben ahir zamanda olduğumuzun iyice farkına vardım.Herkes birbiriyle kim kiminle belli değil kimse ölüm ve sonrasını düşünmüyor.Namaz kılan oruç tutan namuslu olan gençlere garip bakıyorlar.İçkiyi su gibi içen zina yapan namazı kılmayan gençler çok iyi görülüyor fırlama bu çocuk aferin diyorlar.bu ne rezalettir ya.banada soruyorlar içki niye içmiyorsun falan filan nasıl bir dünyadayız?

İçerler su gibi ab-ı haramı
İçerler su gibi rakı şarabı
zemmederler Ehlullahu kiramı
Acep Allah bizi kabul edermi?

Nasıl bir dünyada olduğumuz bellidir, Resulullah s.a.v. bu fitnelerin hepsini haber vermiştir. Allah celle celaluhu bizleri "bu din garip geldi garip gidecek" hadisindeki o gariplerden eylesin. Amin.

eee87

New member
Aynen kardeşim dünya rezalete gidiyor.namaz kılan oruç tutan kız arkadaşlarıyla gününü gün etmeyene kötü gözle bakıyorlar.Mantık dışı işler resmen.Cidden ayette belirtildiği gibi ONLAR GÖRMEZLER DUYMAZLAR.NE KADAR DA DOĞRU BİR ZAMANLAR BENDE SAĞIR VE KÖRDÜM.ALLAH'IN SAYESİNDE DÜZELDİM.

Üst Alt