Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Adını yaz,arabanı göstersin!

istanbluerdem

New member
aaaaaaaaaaact8.jpg
erdem yavuz Hayalinizdeki araba bir..

Volkswagen Van Samba

böyle bir arabam olsun 10 milyar borcum olsun satınca öderim :D:D

ayýþýðý

New member
im029.jpg

all bunada kötü ya hiçte bile hayalimdeki araba bu degil buda yalan:mad:güzel bi araba koysalardı doğru olurdu ama:rolleyes:

samanyolu

New member
im004.jpg

Ferrari testarossa corsa
ayışığım benim araba nasıl ama?

T

Tura

Guest
im023.jpg

De Lorean DMC-12

buda benim arabam:)samanyolcugum biz ayisigini bide selamla_baslamiti gezdirelimmi :D nedersin :D:D garibanlar ya yoksa yolda kalacaklar:D:)

T

Tura

Guest
ama bak kardesim etme eylem benim kanatlarimda var bak ucururum sizi:D gel he dee:D:D

New member
Bu nebicim zevk, bu nasil araba, bu ne site emmii ya:):)

Hayalimdeki arabaya bakin. Baska arabami kalmadida site bana bunu veriyo:)
im035.jpg

ayýþýðý

New member
ya benimkine ne demeli bırak sürmeyi ilttirsen gitmez bu be
zaten seninkine bakıp anca teselli oluyorum:Dbenm arabamdan dahada kötüleri varmış die ama seninkinden daha kötü bi araba çıkarmı orda emin olmamakla birlikte kendini nasıl teselli edersin bilemiyorum:D zu ha ha ha ha
acımasızmıyım ne:cool: nese gel sen annemin yada touran ablanın arabasına bin benmki hiç yoktan 5 10 metre giderde seninki ittirsen bile gitmez be... ho ho ho
ha ha ha,keh keh keh,:rolleyes:

intikamım acı oldu :cool: zu ha ha ha

ayýþýðý

New member
Bu nebicim zevk, bu nasil araba, bu ne site emmii ya:):)

Hayalimdeki arabaya bakin. Baska arabami kalmadida site bana bunu veriyo:)
im035.jpg

abi yhaa senin araban zuupeer bişe tam benlik rengi bozuo o kadar siyah yada kırmızı olsa şahane dururdu...bide üzülüyosun pes yani,ya selamla başladı gibi olsaydı,ona bak teselli ol :D

bu arada touran bacı beni çok pis rencide ettin kalbim orta yerinden çat diye çatladı bilmiş ol :(
elbet birgün benmde güzel arbam olcaktır,o zamn diceksin ayışığım bende bineyim ama ben seni şiddetle kıncam :mad: :D hihi
umut fakirin ekmek kapısıdır ..

New member
abi yhaa senin araban zuupeer bişe tam benlik rengi bozuo o kadar siyah yada kırmızı olsa şahane dururdu...bide üzülüyosun pes yani,ya selamla başladı gibi olsaydı,ona bak teselli ol :D..

Haklisin ayisigi, herseye sukr etmek lazim.... ama keske benimki bu olmasaydi :):) Naapalim bunada sukur;)

ayýþýðý

New member
Haklisin ayisigi, herseye sukr etmek lazim.... ama keske benimki bu olmasaydi :):) Naapalim bunada sukur;)
aman takma yha kafaya benimkiyle takas ederis olur biter:D

bak kendi arabımı çok seviyorum ama sırf senin için ha,kıymetimi bil konularıma teşşekür et yorum yaz hihi:p

Uhud daðý

New member
im025.jpg

bakın kadeşler selamla başladı kardeşimizden daha kötüleri var.:D:D

T

Tura

Guest
bu arada touran bacı beni çok pis rencide ettin kalbim orta yerinden çat diye çatladı bilmiş ol :(
elbet birgün benmde güzel arbam olcaktır,o zamn diceksin ayışığım bende bineyim ama ben seni şiddetle kıncam :mad: :D hihi
umut fakirin ekmek kapısıdır ..

aaa ask olsun ayisigim seni hic rencide etmek istermiydim ben:)bacin olarakdan beraber gezelim demisdim yanlis anlamisin:D
daha güzelleri senin olsun insallah,canin saolsun bindirme napalim:D
bende bagaja saklanirim:D:D

ayýþýðý

New member
yok yok şaka yapmıştım zaten senin arabana zevkle binerim kim zevkle binmezki o arabaya:rolleyes::) canım ablambenm allah sana bunun gerçegini verir inşallah güzel yürekli ablacım:)o zamnda gerçekten atarız forumun bayanlarını arabaya pasta börek yapıp piknige gideriz:)bak burda kısmet olmazsa cennette olur inşallah,sözümüz kalsın:)

Üst Alt