Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

acizane

• Konbuyu başlatan abdirabbih
  • Başlangıç tarihi
A

abdirabbih

Guest
Dönem dönem insanlar girdi hayatıma..
Hepsi de bir seher yelinde uçuşup gitti..
Herkesin deli bir rüzgarda savrulduğu yerde Sen vardın..
Şimdi ise senden istediğim kalbinde değil ruhunda sakla beni..
Bedeninle birlikte gömülen kalbinde olupta toprak altında senli ama sensiz kalmayayım ben!
Beni ruhunda sakla ki senle birlikte ötelere uçayım....

yazan: Mihrimah

A

abdirabbih

Guest
Dünyalık adına övemem seni
Harflerin raksında kelimelerin hicap duymasında cümlelerin başını bükemem.
Benim bildiğim kadar en az onlarda biliyorlar acizliklerini...

mihrimah

A

abdirabbih

Guest
aşkı bulutlara yazdım

aşkı bulutlara yazdım

Aşkı bulutlara yazdım, duygularımın beni esir aldığı bir aralıkta.
Bir baktım önümde dalgalanan suyun içine düşmüş.
elimi uzatayım derken göklere süzülmüş

mihrimah

B

beyaz_ýþýk

Guest
estagfurullah...sizinde yazılarınızı takip ediyorum...gayet hoş ve guzeller...

Asıl bu guzellik RAbbim den geliyor tabiki..

ben ise uzun zamandır bişey yazmıyordum...ama iş yerinde arkadaşlar sag olsun sabah akşam slow muzık dinleyince bizde kulak kabartıyoruz...ee buda duygusallığımızı fittilliyor..ve etrafta yaşananları sanki kendimiz yaşamışız gibi satırlara dokuyoruz...Şair işi de odur aslında ya halkın istegini dile getiri yada sevdalının soyleyemediği sözlere tercume olur...vs..

Allah c.c. Razı olsun..

A

abdirabbih

Guest
Dua; Rabbin huzurunda bir iç döküştür.
O'nun huzurunda serilen bir seccadenin üzerinde damlattığın iki damla gözyaşıdır.
Bütün hayatını gözlerinin önünden geçirmen ve ilahi cemalin kaşısında kendinden geçmendir

mihrimah

Uhud daðý

New member
hayır beyaz ışık abi biz sizin kadar olamayız bu arada allah razı olsun kardeşim

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
Kabl-et Telaki Yanar Bu Gönlüm Minik Bir Sercenin Islanmis Bir Kapida Beklerken Sahibini Aglarken En Hüzünlü Aglayislardaki Gibi Yandi Yokluklar Yoklugumun Gölgesinde Kandirilmaya Hazir Bir Pejulide Nice ömürlere Nisbet Yasar Bu Hicranda Bu Garibte Neyleyeyim Beni Ben Bende Göremedikten Kacamamaktan Bulusamamaktan Sonra Ve Sonralarinda Dai Oldu Bu Eller Desem Neye Kime Gönlüm Dai Her Zaman Senin Kereminle Sevdana Gün Olur Kavrula Kavrula Nasip Olur Banada Bu Hüsransiz Verilen Hadiyenin bebek gibi tertemiz kim bu MA-BİHİ-L-HAYAT beni bukadar sarmalar zeval-i lezzet desem ismine kim anlar kim tadar tadavvür bu gönül isyana meyletmek degildir sunu tedavülde yeridir

sabir sabir sabir

Üst Alt