Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Acı.....

Mücahid

New member

Yerleri ve gökleri yaradan ALLAH’ım

Sen duâlarımızı Kabul etmeyecek olsaydın,bizlere Dua edecek gücü Vermezdin..

Bizi geri çevirme

Müslüman kardeşlerimize yapılan zulümlerin bir an önce son bulmasını ve Onların topraklarını işgal eden ve onlara zulmeden Zalimleri helâk eyLe.. (Amin)

Azra

New member
Allahım sen bu müslüman kardeşlerimizi kurtar .onlara bu kötülüğü yapanları sana havale ediyoruz..

Allah razı olsun abi.

Enver Ýstek

metin mete
http://www.youtube.com/watch?v=BZmDVmr_3UI

Yerleri ve gökleri yaradan ALLAH’ım

Sen duâlarımızı Kabul etmeyecek olsaydın,bizlere Dua edecek gücü Vermezdin..

Bizi geri çevirme

Müslüman kardeşlerimize yapılan zulümlerin bir an önce son bulmasını ve Onların topraklarını işgal eden ve onlara zulmeden Zalimleri helâk eyLe.. (Amin)

Selamün Aleyküm,Ecmain Kardesim.Duana cani gönülden katiliyorum.Insallahu Teala.

gizemli

New member
Allah(c.c) razı olsun abim.

Dualarımız her zaman onlarla inş.

Serhan Eðeryýlmaz

New member
asıl suçlu müslümanlarda dünyada ezilerek birlik olmayan müslümanların yalnız bırakmalarından dolayı yalnız kalan müslümanlar birlik olan kafirler tarafından eziliyor Allah Teala buyuruyor Kuran-ı Kerim'de :''Kafirler birbirinin dostudur,siz birbirinize yardım etmezseniz yeryüzünde büyük bozgun çıkar.'' şimdi söyleyin kim suçlu
? cehenneme gitmeyi zaten kabul ederek bozgunculuk yapan kafirler mi ? yoksa cihad kendilerine emredildiği halde topluca cihada gitmeyen müslümanlar mı ? Biz müslümanlar birlik beraberlik olsa idik Allah'ın Kuran-ı Kerim'i ve Resulullah'ın sünnetine göre hayatımızın ölçülerini koysa idik yeryüzünde bu şerefsizler bu insanlara acı çektiremezler di

Mücahid

New member
Sevgili kardeşim biz bunu bunu yapmıyoruz demektense,Ben neyi yapmadım diyerek nefsi sorgulama, dairesel biçimde genişleyerek toplumsal sorgulamaya ve cevaplamaya dönüşecektir.Ama aslolan başkalarını eleştirmeden kendi nefsimizi eleştirelim inşaallah.Dua ile

mhmt

New member
Allah razı olsun..

selametle..

Üst Alt