Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Abuk sabuk bir sey

Enver Ýstek

metin mete
"Düşündüklerimizin ve eylemlerimizin alanı, farkına varamadıklarımızla sınırlıdır ve farkına varamadığımızın farkına varamadığımız için farkına varamamanın düşüncelerimizi ve eylemlerimizi nasıl biçimlendirdiğinin farkına varana kadar bunları değiştirmek için bir şey yapmayız."

yelken06500

New member
bağıran bir insan düşünün

bağıran bir insan düşünün

"Düşündüklerimizin ve eylemlerimizin alanı, farkına varamadıklarımızla sınırlıdır ve farkına varamadığımızın farkına varamadığımız için farkına varamamanın düşüncelerimizi ve eylemlerimizi nasıl biçimlendirdiğinin farkına varana kadar bunları değiştirmek için bir şey yapmayız."

çözüm

bağırdığınız zaman sesiniz 100 mt ye ulaşıyorsa 101 nci metrede sesiniz duyulmaz.ama siz göz kararı 101.nci mt.ye sesinizin ulaşmadığını anlayana kadar sesinizi yükseltmezsiniz. çok karışık değil biraz tekerleme olmuş.

Enver Ýstek

metin mete
çözüm

bağırdığınız zaman sesiniz 100 mt ye ulaşıyorsa 101 nci metrede sesiniz duyulmaz.ama siz göz kararı 101.nci mt.ye sesinizin ulaşmadığını anlayana kadar sesinizi yükseltmezsiniz. çok karışık değil biraz tekerleme olmuş.

Aslinda niye abuk sapuk dedim bilmiyorum ama bence cok kaba hayir hayir öyle degil cevap oldukca ince ama nasil anlatmali.Cevap icin tesekkürler ama cok bilemiyorum nasil anlatsam her neyse..Olmuyor bekleyelim en iyisi..

Caferi

Forum Þairi
Web sitesi
www.websitetasarim.com

Anladığım...

İnsanların farklı konularda kendi doğruları vardır.

Bu doğruları farkettikleri değerlerle doğrular.

Ama bir konuda farkemededikleri de elbette vardır.

Ama bu insan kendi farkettiklerinin dışında bir şeye açık değil ise

Kendi doğrularıyla rahat bir şekilde yaşar.

-----------

Mücahid

New member
Cümle kuruluşu çok abuk olsada doğru ve yerinde bir tesbit.Tebrikler ama bu doğru tesbiti bu kadar dolambaçlı ve anlaşılmaz hale getirmenin ne anlamı vardı??

Serhan Eðeryýlmaz

New member
Allah'a övgüler olsun :''İnsan kendisini yaratan Rabbisinin dediklerini yapar ise sesi gitmesi gerektiği yere gider.''

Enver Ýstek

metin mete
Allah'a övgüler olsun :''İnsan kendisini yaratan Rabbisinin dediklerini yapar ise sesi gitmesi gerektiği yere gider.''

Ögüt icin tesekkürler,Egeryilmaz iste böyle konularin hep sonunda AKLIMA 43/5 gelir.Yani o zaman huzur buluyorum Insallahu Teala..Yapmam gerekende sebat etmem gerektigi ve bu sabrin mutlaka bir gün illaki bu dünyada degil ama yine 43/44 deki sekilde alnimiz ak gönlümüz ferah olmasina vesile olur inanci beni hep tetiklemistir.ELHAMDÜLILLAH..Hakkin sesini kimse bogamayacaktir ve Hak gelmis batil kahrolmustur Insallahu Teala...

Üst Alt