Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

abd askerleri işkence yapıyor , onların dininde işkence varmı ?

turkgenciyim

New member
İşkence bizim dinimizde yok , hangi dinde varki abd askerleri işkence yapıyor . İşkence resimleri diye aradığım zaman karşıma bu site çıktı , inanılmaz görüntüler , insanlık dışı resimleri gördüm . Allahıma binlerce şükür bize bu kadar özel , güzel , iyilik e merhamet dolu bir din gönderdiği için . Bence abd ve israil milleti müslüman olursa bu dünyaya huzur gelir , onlarında mutlaka müslüman olması ve merhameti öğrenmeleri lazım ..

http://www.eyturkgencligi.com/kategori.asp?kategori=42

nur_s@c@n

New member
Nediyeyim Allah (C.C) A.B.D ye Akıl Fikir Versin !

Z

zeynep_hearty

Guest
hiç bişey söyliyemiyorum ..fakat unutmasınlar yayınladıkları yada bişekilde gösterilen bu resimleri çekerlerken, bu işkenceleri yaparlarken islamın yetiştiği gençler her gün biraz daha gerçekleri görecek ve her gün biraz daha islamiyetin güzelliğini kavrayacak ve bir gün gelecek zafer inananların olacak ne demişler zulmün ömrü az gölgesi kısadır..ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEMMM...rabbim razı olsun paylaşımınız için ..selam ve dua ile...

öncü nesil

New member
Web sitesi
www.islambahcesi.com
hiç bişey söyliyemiyorum ..fakat unutmasınlar yayınladıkları yada bişekilde gösterilen bu resimleri çekerlerken, bu işkenceleri yaparlarken islamın yetiştiği gençler her gün biraz daha gerçekleri görecek ve her gün biraz daha islamiyetin güzelliğini kavrayacak ve bir gün gelecek zafer inananların olacak ne demişler zulmün ömrü az gölgesi kısadır..ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEMMM...rabbim razı olsun paylaşımınız için ..selam ve dua ile...

Çok haklısın ama keşke İSLAM GENÇLİĞİ bu tip olaylar olmadan hakikati görse ve ALLAH c.c.'a yönelse...

Üst Alt