Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

40 yıl sonra islamforum:D

istanbluerdem

New member
ayışığı: Anne yeni açtığım konuya bak nasıl olmuş?
samanyolu: ßen bu konuyu 40 sene önce açmıştım, kilitliyorum!

(Yaşlılık İşte)

arzuhal: touran "takma dişler" ile ilgili bi konu açıcam +65 bölümüne mi açıyım yoksa sağlık bölümüne mi?

touran: Nee kablo fişler mii? Ne işi var kablo fişlerin sağlık bölümündeee ?

arzuhal: Takma dişler diyorummmm takma dişler

touran: Ne bağırıyosun canım karşında sağır mı var ?

selam_la_baslamıtı: ANKET
Sizce en iyi huzur evi hangisi?

FORUM İÇİ OYUNLAR:

-ALttakinin kafasında kac tel oldugunu tahmin edeLim. (en fazla3)
-Alttaki üyenin torununun ismini tahmin edelim.
-Alttaki uyenin vucudundaki hastalıkları tahmin edelim(seker,tansiyon vb.)
-Alttaki uye su an hangi Yesilcam Filmini izliyo..?
-Ömrumuzun bitimine dogru sayaLıım(1....en fazla 1000 )

islamforum un Yeni Bölümleri

- +65
-Hey Gidi Gençlik

( Eeeee yaş ilerleyince bunama vakaları görülmeye başlar üyelerde)

29.gif

takyon:mekselina, önceki açtığın konuyu çok beğendim çok güzel.

mekselina: Ne konusu? ßen konu mu açmışım?

takyon: Evet az önce açmışsın ya!

mekselina: Nereye açmışım?

takyon: ee foruma açmışsın.

mekselina: Hangi foruma?

takyon: ßizim foruma canım

mekselina: Ne olmuş bizim foruma?

takyon:Ay konu açmışsın dedim ya!

mekselina: kim açmış?

takyon: Yok bişey .....
biggrin.gif

Ve Bu Olaydan sonra mekselina modLuğu Bırakır :| Doğru Huzurevine
biggrin.gif

Yazamadığım Arkadaşlar Kusura bakmasın
smile.gif

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Ee, yazamadığın üyelerden ben, namıma söyleyeyim, Allah bilir en dorusunu ama, zaten o zaman olmayacağım için hiç alınmadım :) :) :)

Kalanlara selam olsun...

arzuhal

New member
ALLAH SEni eksik etmesin..:):):)
inan yokluğun çok belli olur bu sitede kardeşim..:)
sen ve ay ışığı bizi çok gülümsetiyosunuz....
ALLAH RAZI OLSUN....:):)

YAZIDA ÇOK HOŞ OLMUŞŞ...:):):):):)

istanbluerdem

New member
tesekkur ederım kardeşim sagolun

Gülmek bizim hakkımızdır
Bu dünyada yaşıyorsak
Foruma bakıyorsak
Gülmek olazki yasak
Hadi gülelim hep beraber
Nerde bizim teşekkürler :D:D

mhmt

New member
Allah Allah.. konuyu okur okumaz dedim ki, saygıdeğer Mekselina konuyu görmemiş demekki, hala selam_la_baslamıtı banlanmamış.:)
şaka.

Maşallah kardeşim, sen bu işte aştın.!

selametle..

ayýþýðý

New member
gerçekten güzel olmuş yazı ellerine emeğine sağlık....
ama kendimi bi türlü yaşlı hissedemiyorum hayal kuruyorum yaşlı halimi yok olmuo :)

tabikiside belli olmazmı yoklugun,ama ztn biz anlıyoruzki gelcegini gelmeden forumda sessizlik oluyo fırtına öncesi sessizlik gibi:Dbi bakıyoruz cikkeee sen ortaya çıkmışın konularıda götürmüşün hepimizide koparmışın :)

ALLAH sana hayırlı ömürler versin bizi güldürdügün gibi inşallah gerçekten hep gülersin erdem.....

istanbluerdem

New member
gerçekten güzel olmuş yazı ellerine emeğine sağlık....
ama kendimi bi türlü yaşlı hissedemiyorum hayal kuruyorum yaşlı halimi yok olmuo :)

tabikiside belli olmazmı yoklugun,ama ztn biz anlıyoruzki gelcegini gelmeden forumda sessizlik oluyo fırtına öncesi sessizlik gibi:Dbi bakıyoruz cikkeee sen ortaya çıkmışın konularıda götürmüşün hepimizide koparmışın :)

ALLAH sana hayırlı ömürler versin bizi güldürdügün gibi inşallah gerçekten hep gülersin erdem.....

inşallah kardeşim inşallah da kendini yaşlı hissetmene ve hayal kurmana gerek yokki sadece ve sadece aynaya bakman yeterli kardeşim :D:D

bu arada haftaya cumadan sonra daha sıkı girircem inşallah o zamana başka şeyler de üretirim inşallah selametle

istanbluerdem

New member
bekir= evladım forumda arama yapmadan konu açma diye 40 yıldır söylüyorum duymadın mı? bu arada biri yardım etsin nerden siliniyodu bu konu yaaa...okuma gözlüğümü de kaybettim...hay aksi yeni nesil çocukları öldürücek beni yahu,nerde o eski kullanıcılarrr..kim kaldı 2000lerden..radyoyu mu açsak napsak

mhmt= bi buluşma yapalım diyoruz muhteremler, nerde olsun? vefa bozacısı mı yoksa fasıl yerinde mi olsun??? gençlerden biri kılap mılap bişiler diyodu ama ne olduğunu anlamadım gitmeyelim bilmediğimiz biryere...sakaryada nda misafirlerimis gelicek madem bi çengi bi udi ayarlayalım nargileye gidelim caferi nerlerdesin adam... bi değiştirmedi yıllardır nickini yaşlandın sen artık

samanyolu= zat-ı ali'ler 347. geleneksel unikampus tavla turnuvasına katılmak isteyenler müracat etsinler bana. 50 yaşının üzerindeki azalarımız da kalp yetmezliği olmadığına dair rapor alıp öyle başvursun. zaten sinirim bozuk. biyerlerde de bizim alaturka müzikleri calan antika bi aypodum olucaktı. nerede acep torun almıştır torun. ayığıııııııııı
hay gösüne çor cıkmasın..

Tanışma bölümünde;

kurumuş çoraklar= arkadaşlar ben geldim hoşgeldin demiycekmisiniz???

arzuhal= hoşgeldin yavrum, nasılsın annen baban nasıllar?

ayışığı: hoşgeldiniz iyi forumlar (100 bin kere yazdım bunu yaa yeter artık, ulen bi program yazıcam yeni gelene otomatik olarak hoşgeldin mesajı gitcek.. walla yapıcam...)
nerde benim gözlüklerim..

selam_la_baslamıstı= efendiler, bugün ayışığı teyzenin emeklilik yıldönümü, bişeyler yapalım diyoruz, mesela bi takma diş falanmı yaptırsak hediye hesabı? fındık fıstık yiyemiyomuş yaaa...

ayışığı= iğrençsin selam_la_baslamıtı

selam_la_baslamıtı= teveccühünüz efenim...

touran= arzuhal teyzecim yeter artık. bak genel mesajda 985.345.523 mesajın olmuş server kaldırmıyo yazma artık mesaj...

arzuhal= touran ben ama muhabbet olsun gençlerle dedim gelmeyin üstüme ühühü.... zaten karnım da acıktı.... yok mu şuralarda 3-5 iskender bişi yesek....

radikalislam=metinmete80 yıl oldu bi evinize davet etmedin yakıştı mı sana

metinmete= Ah azizim istanbul çok değişti artık nerde o eski salacak'lar sahiller... Ama illa ki istiyosan gel

radikalislam= işini biliyosun azizim

uhud dağı=hooooooooooppppp geldim... nasılsınız islamforum gençleri yaşlıları kullanıcıları...

gizemli_0=uhud dağı nerden buluyosun bu enerjiyi sen bize de anlatsana sırrını.. yazıktır günahtır sevindir bizleri...

uhud dağı= eee o kadar sene deli dana sütü içtim ben boşuna mıydı...

selam_la_baslamıtı=ooo talha dede nasılsın bastonun ve şapkan nerede dur ben sana vereyim şapkayı tak mazallah üşütür hasta olursun bastonuda deynek yap yaşlılık hali düşebilirsin allah(c.c)korusun

talha=ver selam_la_baslamıtı ver zaten senden çekeceğimiz var galiba forumda

NOT:
Arkadaşlar kusurumuz varsa affoluna. Herhengi bi şekilde rahatsız olan varsa pm atsın değiştireyim hemen : ) umarım beğenirsiniz

Uhud daðý

New member
Kardeşim çok güzel olmuş gerçekten heralde ordaki yaşlıların arasında birtek ben varım enerjili olan.:D.Ya şimdi okadar yaşlının arasında benim böyle enejk olmam deli dana sütün olsada iyi olmuş değilmi.Eee nede olsa gaziantepliyiz olsun o kadar.:DAllaha emanet olun kardeşim.

istanbluerdem

New member
inşallah kardeşim herkes beğenir bu arada bekir abi bundan önceki yazımda beni yazmamışsın diye bana sitem etmişti bu yazıma ilk onu ekledim kızmasın diye :D kendisi nerede acaba

bekir

sadece bir kul
Yönetici
inşallah kardeşim herkes beğenir bu arada bekir abi bundan önceki yazımda beni yazmamışsın diye bana sitem etmişti bu yazıma ilk onu ekledim kızmasın diye :D kendisi nerede acaba

Yoo, yo selam_la_baslamıştı, yanlış mı anlaşıldım acaba. Sağol ama, ben zaten 40 yıl sonra büyük ihtimalle olmayacağım için, senaryoda da olmamam doğal :) Onu söylemeye çalışmıştım. Tabii ki yinde sağol. Hatırlanmak güzeldir...

talha_

New member
Yoo, yo selam_la_baslamıştı, yanlış mı anlaşıldım acaba. Sağol ama, ben zaten 40 yıl sonra büyük ihtimalle olmayacağım için, senaryoda da olmamam doğal :) Onu söylemeye çalışmıştım. Tabii ki yinde sağol. Hatırlanmak güzeldir...

ALLAH bilir abi....;)

bence selamla baslamıstı kardes sana bastonunu uzatmalıydı senaryoda..şapka ve baston..:D:D

istanbluerdem

New member
bekir abi allah (c.c) hayırlı ömürler versin abicim seni unutmak mümknmü hiç talha kardeşimiz sana şapka ve baston uzatmamı sölemiş kendisine uzatıyorum şimdi :D umarım beğenir en altta onu ekliycem :)hatta ekledim sanırım böyle daha iyi oldu bakalım ne diycek talha dedemiz :)

talha_

New member
selam_la_baslamıtı=ooo talha dede nasılsın bastonun ve şapkan nerede dur ben sana vereyim şapkayı tak mazallah üşütür hasta olursun bastonuda deynek yap yaşlılık hali düşebilirsin allah(c.c)korusun

talha=ver selam_la_baslamıtı ver zaten senden çekeceğimiz var galiba forumda

dede mi?aynı rolü paylasırız galiba..:):)

"sen kendi bastonunu getirirken benimkini de getirmissin..evdeki muhabbetten sıkılmısız ve evin yanındaki parka oturmaya gidiyormusuz..güvercinlere kırıntı atmaya.."

selametle

istanbluerdem

New member
Talha=selam_la_baslamıtı şu kırıntıları sen atsana ya benim gözüm pek görmüyorda

Selam_la_baslamıtı=iyi ama dedecim ben senin bastonunla gözlüğünü getirmiştim neden yanına almadın bak zorluk çekiyorsun işte neyse aklında bulunsun bir daha gözlüğünü ve bastonunu yanına almadan sakın yola çıkma olurmu dedeciiiim

Üst Alt