Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

24 Saatin ,1 Saatini Ister.

ruhlara

Mesajlari Onaylanacak
24 SAATİN, 1 SAATİNİ İSTER.
GERİSİNİ TEPE, TEPE KULLAN DER.

63-Al-i imran, Eğer yüz çevirirlerse, şüphesiz kî Allah, bozguncuları çok iyi bilir.
Ey Muhammed, eğer bunlar, sana gelen hak dinden yüz çevirirlerse bil ki Allah, bozgunculuk çıkaranları çok iyi bilendir. Onları adaletiyle cezalandıra*caktır. [139]
Şiir
Bende müslümanım der, dinde zorlama yok der.

Hadi ordan, namaz farz hanıma, evlada kıldırmak baba sorumluluğunda, edemezler naz, Rabbim der.

Yoksa baba evladının dünyasını düşündüğü gibi ahiretinide düşünmek zorunda, bu hesaptan yanabilir ,Rabbim der.

Hesap günü gelecek, insanlar divana sürülecek.

Haklı ,haksız seçilecek, suçlu cezasını çekecek.

Namaz borcu, kulluk borcu, yapma istersen, sanki hesap günü gelmeyecek, bu dünya bitmeyecek?

Namazı okadar hafife alırlarki, kendi dünyalıkları güvenli olsun deyi, kul hakkıyla gitmeyimde, Allah hakkıyla gideyim der.

Kul üç kuruşunun hesabını soracakta, sen bundan korkarsında.

Allah sana değeri biçilmeyen bu bedeni vermiş, bunu hesabını vermektenmi kokmazsın, Rabbim der.

Allah affı, mafiret eder diye ,şeytanın avuntusuna gelirsin.

Şeytanın secde etmediği mekan kalmamış, bir secdeye itirazından dolayı şeytan olmuş ,kuranı kerim bunu der.

Allah der, iyi niyetli kulum, kula borcunu ödemeden gelirse, gerekirse ben öderim kulumun bocunu der.

Ya senin Allaha borcunu kim ödeyecek, haşa başka Allahmı var.

Allah 24 saatin, 1 saatini ister, gerisini tepe, tepe kullan der.

Boş vaktim yok, işim çok, damada iş yeri açtım, bekçisi yok.

Yoksa damada bıraktığın mallardan ödermi ,yoksa mal tatlı kayın baba, cehenneme gir ,malı verememmi der.

Üst Alt