Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

2008 de burclar

istanbluerdem

New member
Sabırsız Koç
21 Mart-20 Nisan

Yeni yılda yeni tökezlemeler
Koskoca 2007 yılı bitti ve siz bir baltaya bile sap olamadınız. Şimdi de ağzınızı açmışsınız 2008 yılı için benden iyi dilekler bekliyorsunuz öyle mi? Avucunuzu yalarsınız ki zaten 2008’de de avucunuzu yalayacaksınız. Aşk, iş, para, pul mevzularında ciddi manada tökezlemeler yaşayabilirsiniz. Ayağınızı denk alın.

Uyuşuk BOĞA
21 Nisan-20 Mayıs

Durmak yok, yatmaya devam
Hımbıllığınız genetik olduğu için 2008’de sizden ümitli olmam için hiçbir sebep yok. Siz de boş yere yeni bir yıla girerken gaza gelmeyin. Düşündüklerinizin hiçbirisini gerçekleştiremeyeceksiniz. Aldığınız kararlar çöp tenekesinin en nadide köşelerini süsleyecek. Siz magazin dünyasından haberler okumaya devam edin. Başınızda kavak yelleri esmeye devam etsin.

Dedikoducu İKİZLER
21 Mayıs-21 Haziran
Ruh ikizlerine takke
2007 yılını kazasız belasız atlatmış olmanız sizin beceriniz dolayısıyla değil, tamamen NŞA’nın (normal şartlar altında) düzenli gitmesinden ibaret. Ama sizde bunu anlayacak beyin soğancığı olmadığı için hiç olmazsa 2008’de akıllanmanızı dilerim. Yoksa bu gidişle ancak semt pazarlarında ruh ikizlerine takke satarsınız.

Sarsak YENGEÇ
22 Haziran-22 Temmuz
Dangıl dungul
Yıldızlara kulak verin ki dedikodu yapacağınız konular biraz daha artsın. Kardeşim, 2008’e bu kafayla, dangıl dungul giderseniz çeneniz düşecek. Milletin söylediklerine kulak vereceğinize millete göz, dalak, böbrek filan vererek organ bağışı yapın ki bir işe yarasın yahu. Sonra da ameliyat ipliğinizi pazara çıkıp satın. Yoksa bu yıl ipinizi ben pazara çıkaracağım.

Kabadayı ASLAN
23 Temmuz-23 Ağustos
Mutluluğun formülü çok açık
Kibir, gurur, aşk, nefret, intikam! Yemin ederim karakterinizi al üç tane seri film çek. Burnunuzdan kıl aldırmıyorsunuz maşallah. Sizin için mutluluğun formülü çok açık: Kung fu… Çekirgeliği bir türlü kabul etmiyorsunuz. Ama 2008’de yelelerinizden çekiceem sizin. Yeni formülünüzü açıklıyorum: Feng Shui yapın, enerjiniz dışarı çıkacağına içeri girsin.

Kuruntulu BAŞAK
24 Ağustos-23 Eylül
Kuruntular kuru temizlemeye
Ah ah hep diken üzerinde yaşadınız. Bu alışkanlığınızdan vazgeçmeye niyetiniz de yok. Hiç huylu huyundan vazgeçer mi? İyimserliğinize bu yıl hiç güvenmiyorum siz de güvenmeseniz iyi edersiniz. Dikkat edin de fazla hassaslıktan cildinizde siğiller ve sedef çıkmasın. Sizin için hep endişeliydim, endişeli olmaya da devam edeceğim. Bu yıl yeni hastalıklar ve huylar edineceksiniz. İşiniz zor. Kuruntularınızı kuru temizlemeciye verin, rahat edin.

Dengesiz TERAZİ
24 Eylül-23 Ekim
Teknolojik hevesler sarsacak
İlişkilerinizi, işinizi, çevrenizi, dostluklarınızı bugüne dek hep kendi terazinizin kefesinden tartmak suretiyle çuvalladınız. Umarım bu alışkanlığınızı 2008’de de devam ettirirsiniz de burnunuzun nasıl sürtüldüğünü görme bahtiyarlığına erişirim. Bütçenizi aşan birtakım teknolojik heveslere kapılacak ve evdeki hesabın çarşıya uymadığını da gözlemleme fırsatı bulacaksınız.

Zehirli AKREP
24 Ekim-22 Kasım

Düşün düşün nereye kadar
Geçen yıl üstün ticaret zekâsı nedeniyle elde avuçta olan parayı da çarçur ettiniz. Ama akıllandınız mı? Hayır. Yeni yılda yeni projeler yine beyninizin kapısına tokmak vuruyor. Elinize geçecek üç-beş kuruşla yine zengin olma hesabı kuruyorsanız unutun gitsin. En iyisi bir kooperatife girip parayı eve çevirmeye bakın. Yoksa 2009’u zor görürsünüz.

Palavracı YAY
23 Kasım-21 Aralık
Pozitif-negatif dengesi
Bu yıl burcunuza hangi gezegen giriyor bilmiyorum; ama bunun bir önemi de yok zaten. Çünkü beni zerre kadar ilgilendirmiyorsunuz. Geçen yıl yeterince sinirimin tepesini attırdınız. 2008’de de aynı aymazlığa devam edeceğinize eminim. İşin tek iyi yanı şu: Hayatın pozitif yönlerine bakmaktan negatif enerjilerim azaldı. Hiç olmazsa bunu sizinle telafi ediyorum.

Dikkafalı OĞLAK
22 Aralık-20 Ocak
Keçileri kaçıracaksınız
Ozon tabakasının delinmesi dünya için ne ifade ediyorsa, siz de benim için aynı kelebek etkisine sahipsiniz. İzninizle ‘Terk etmedi sevdan beni’ demek istiyorum canlarım. Sizinle önümüzdeki sene de hesaplaşmaya, boynuzlarımızı tokuşturarak inatlaşmaya devam edeceğimizden şüpheniz olmasın. Ha sihirli küremde sizin için ne görünüyor derseniz söyleyeyim: Erkekler babalarının ocağına incir ağacı dikmeye, kızlar ise evde görücü beklemeye devam edecek. Keçileri kaçıracaksınız 2008’de.

Terelelli KOVA
21 Ocak-19 Şubat
Yorganınızı ayağınıza göre uzatın
2008 sizler için uzun vadeli işleri açığa çıkarıyor. Alacağınız borçları vadesinde ödeyemezseniz vay halinize! Borç söz konusu olunca ne gezegenlerden ne de çevrenizden destek alabileceksiniz. Bu yıl kendi yağınızda kavrulma, yanına bir cacık yapıp içme yılı. Ayağınızı yorganınıza göre uzatamıyorsanız yorganı başınıza çekmeyin. Atalarımız ‘ayağını sıcak tut başını serin’ diye boşuna dememiş. Yani 2008’de dikiş tutturmanız zor görünüyor. B planınız da olmadığına göre ‘a’ğlayacaksınız.

Sefil BALIK
20 Şubat-20 Mart
Külahınız benden
2008’den olumsuz olarak en çok etkilenecek burç sizsiniz. Hayatın gerçekleri karşısında böyle romantik davranma tiribinde dolaşırsanız daha çok şey başınıza gelir. Ağrı kesicileri ve kas gevşeticileri ihmal etmeyin derim. Bir de kendinize tanıdık bir psikiyatr bulsanız iyi olur. Her oltaya zıplama huyunuz sizi Mazhar Osmanlık yapacak. Külahınız benden meraklanmayın.

Elifnisa

New member
Kabadayı ASLAN
23 Temmuz-23 Ağustos
Mutluluğun formülü çok açık
Kibir, gurur, aşk, nefret, intikam! Yemin ederim karakterinizi al üç tane seri film çek. Burnunuzdan kıl aldırmıyorsunuz maşallah. Sizin için mutluluğun formülü çok açık: Kung fu… Çekirgeliği bir türlü kabul etmiyorsunuz. Ama 2008’de yelelerinizden çekiceem sizin. Yeni formülünüzü açıklıyorum: Feng Shui yapın, enerjiniz dışarı çıkacağına içeri girsin.

çok güldüm valla:)) ama yanlış yorum diplomayı nerden aldınız siz bir daha okuyun astrolojiyi bence:p

islam nuru

New member
Sarsak YENGEÇ
22 Haziran-22 Temmuz
Dangıl dungul
Yıldızlara kulak verin ki dedikodu yapacağınız konular biraz daha artsın. Kardeşim, 2008’e bu kafayla, dangıl dungul giderseniz çeneniz düşecek. Milletin söylediklerine kulak vereceğinize millete göz, dalak, böbrek filan vererek organ bağışı yapın ki bir işe yarasın yahu. Sonra da ameliyat ipliğinizi pazara çıkıp satın. Yoksa bu yıl ipinizi ben pazara çıkaracağım.

Çok güzelde baya bi aşşalamış benle hiiiiiiiç alakası yok:rolleyes:

islam nuru

New member
yanlış anlamadım kardeşim sadece yazıyı yazanlara birazcık sitem ettim:)(sen yazmadın demi?:))

Elifnisa

New member
tasdikname olduğunu anlamıştım zaten yoksa aslanda kibir ne gezer:) cok akıllı cok mutevazi,cok iyi, çok guzel, çok.... dur hiçç kibir yoktur kendini beğenmişlik yoktur:D

mhmt

New member
Sarsak YENGEÇ
22 Haziran-22 Temmuz
Dangıl dungul

hayırdır yahu, neyimi gördünde ipliğimi pazara çıkarmakla tehdit ediyorsun..
böbrekse böbrek, dalaksa dalak.. ne istedinde vermedik:p
(şaka)
....

eline sağlık..

selametle..

istanbluerdem

New member
hayırdır yahu, neyimi gördünde ipliğimi pazara çıkarmakla tehdit ediyorsun..
böbrekse böbrek, dalaksa dalak.. ne istedinde vermedik:p
(şaka)
....

eline sağlık..

selametle..

ya pazarcılıgın nasıl bır sey oldugunu merak edıyorum sadece ee malum satacak bır seyde buamayınca bole bır sey yelkendım bende :D:D

ayýþýðý

New member
Terelelli KOVA
21 Ocak-19 Şubat
2008 sizler için uzun vadeli işleri açığa çıkarıyor. Alacağınız borçları vadesinde ödeyemezseniz vay halinize! Borç söz konusu olunca ne gezegenlerden ne de çevrenizden destek alabileceksiniz. Bu yıl kendi yağınızda kavrulma, yanına bir cacık yapıp içme yılı. Ayağınızı yorganınıza göre uzatamıyorsanız yorganı başınıza çekmeyin. Atalarımız ‘ayağını sıcak tut başını serin’ diye boşuna dememiş. Yani 2008’de dikiş tutturmanız zor görünüyor. B planınız da olmadığına göre ‘a’ğlayacaksınız.

ya ben döverim bu burçları ne diyo ya bu :(aglıcam şimdi he :(:(ben zaten umutsuz insanın tekiyim bide gelmiş bana dioki bu sene işiniz zor.aglıcan dio ya:mad::4_9_15v:
heyyt sinirim bozuldu yaff :mad:ben zaten bu burçlara hiçmi hiç inanmamki
güzel bişi söylerse işte o zaman yalan söylememiş oluyo o zamanda inanırım:D

istanbluerdem

New member
Terelelli KOVA
21 Ocak-19 Şubat

ya ben döverim bu burçları ne diyo ya bu :(aglıcam şimdi he :(:(ben zaten umutsuz insanın tekiyim bide gelmiş bana dioki bu sene işiniz zor.aglıcan dio ya:mad::4_9_15v:
heyyt sinirim bozuldu yaff :mad:ben zaten bu burçlara hiçmi hiç inanmamki
güzel bişi söylerse işte o zaman yalan söylememiş oluyo o zamanda inanırım:D

valla kardesım alacagın borcları zamanında odedıgın takdırde ve dıkıs tutturdugun zaman da bır sorun yok demektır o yuzden aglamanada gerek yok kardesım :D:D

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Dikkafalı OĞLAK
22 Aralık-20 Ocak
Keçileri kaçıracaksınız
Ozon tabakasının delinmesi dünya için ne ifade ediyorsa, siz de benim için aynı kelebek etkisine sahipsiniz. İzninizle ‘Terk etmedi sevdan beni’ demek istiyorum canlarım. Sizinle önümüzdeki sene de hesaplaşmaya, boynuzlarımızı tokuşturarak inatlaşmaya devam edeceğimizden şüpheniz olmasın. Ha sihirli küremde sizin için ne görünüyor derseniz söyleyeyim: Erkekler babalarının ocağına incir ağacı dikmeye, kızlar ise evde görücü beklemeye devam edecek. Keçileri kaçıracaksınız 2008’de.

Yaktın beni selam_la_başlamıştı, yaktın... İncir ağacı haa... - 40 derece de incir ağacı mı olurmuş ya, kavak deseydin hadi neyse :)

Üst Alt