Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

1 Dolar´ın Sırrı...!!!

313

New member
1 Dolar´ın Sırrı...!!!

1dollar9ed.jpg

imran268

New member
lanet olsun bu adamlara.
lanettttttttttttttt

ve hiç şüpheniz olmasın ki;;
kıyamete çoooooook
az kaldı.
ve amaçlarını gerçekleştirmeden cehennemin dibini boylayacaklar

kalın sağlıcakla 28

Enes S.

New member
Bayağı ilginç bir tasarlama yapmışlar ama oradı ki, "In God we trust" yazısı, Allah'a güveniyoruz demektir ve genelde benim gibi laiklik karşıtı Müslümanların koz haline getirdiği güzel bir kelimedir.

the okuz

New member
Denecek pek bir laf yok, şundan başka:
ALLAH TOPUNUN DA BİNBİR BELASINI VERSİN....

313

New member
Enes S.' Alıntı:
Bayağı ilginç bir tasarlama yapmışlar ama oradı ki, "In God we trust" yazısı, Allah'a güveniyoruz demektir ve genelde benim gibi laiklik karşıtı Müslümanların koz haline getirdiği güzel bir kelimedir.

Senin dedigin gibi anlamak ta mümkün lakin yazi paranin üzerinde oldugu icin, söz paraya da isnad edilebilir.

Selametle...

S

seha

Guest
Allah samimiyetin ödülünü peşin ve çabuk verir. Küfürlerde o kadar samimiler ki ve o kadar sebatla çalışıyorlar ki; Adetullah'a göre ödüllerini peşin alıyorlar. Buna İstidraç denilir. Yani;Keramet denilen meselenin küfrünü artırmak cehennemi alevlendirmek maksadı ile kafire verilenidir,şeklinde düşünebiliriz. Düşünün bir kere Allah'ın böyle cari olan bir kanunu olmasa, İmtihan sırrı ortadan kalkardı. Yani Keramet sadece Müslümanda olsa,samimiyetin ödülü peşin verilmese, herkez iman eder, aklı zorlama olurdu. Oysa Allah akletmemizi istemektedir. Sınav öyle olmalıdır ki,ne bütün bütün her şey açıkça gözüksün, nede bütün bütün gizli olsun.
O zaman biz Müslümanlar samimiyetle çalışıp onları geçebiliriz. Ümitsiz olamanın bir anlamı yok. Zira; Nemrutu bir sinekle geberten sayısız ordulara sahip bir Allah kafirin samimiyetini dahi peşin ödüllendiriyorsa bizim ödülümüz nasıl olur. Bir hayal edin.
Hayırda şerde Allah'tandır.
vesselam

imran268

New member
Enes S.' Alıntı:

iyide enes kardeş. bu lafı yazacak başke bi yer yok muydu?
mesela adalet sarayına(adalet yok).

neyse.
neden paranın üstüne yazmışlar sence.??
biraz daha düşün?

kalın sağlıcakla 268

the okuz

New member
seha' Alıntı:
Allah samimiyetin ödülünü peşin ve çabuk verir. Küfürlerde o kadar samimiler ki ve o kadar sebatla çalışıyorlar ki; Adetullah'a göre ödüllerini peşin alıyorlar. Buna İstidraç denilir. Yani;Keramet denilen meselenin küfrünü artırmak cehennemi alevlendirmek maksadı ile kafire verilenidir,şeklinde düşünebiliriz. Düşünün bir kere Allah'ın böyle cari olan bir kanunu olmasa, İmtihan sırrı ortadan kalkardı. Yani Keramet sadece Müslümanda olsa,samimiyetin ödülü peşin verilmese, herkez iman eder, aklı zorlama olurdu. Oysa Allah akletmemizi istemektedir. Sınav öyle olmalıdır ki,ne bütün bütün her şey açıkça gözüksün, nede bütün bütün gizli olsun.
O zaman biz Müslümanlar samimiyetle çalışıp onları geçebiliriz. Ümitsiz olamanın bir anlamı yok. Zira; Nemrutu bir sinekle geberten sayısız ordulara sahip bir Allah kafirin samimiyetini dahi peşin ödüllendiriyorsa bizim ödülümüz nasıl olur. Bir hayal edin.
Hayırda şerde Allah'tandır.
vesselam

kardeş onların çalıştığı falan yok bu şerefsizlerin üç adet para kaynağı var:
1- uyuşturucu: dünyanın dört bir yanında 12 yaşındaki çocukları bile müptela ediyorlar ve bu uyuşturucunun parası büyük devletlere akıyor.
2- petrol: başta abd dünyadaki petrollere konmaya çalışıyor çünkü dünya petrollerinin %29'u kuzey amerika'da diğer %29'u ise ortadoğudadır. yani bu adamlar petrollerini ikiye katlamak için de ortadoğunu sürekli kan gölüne döndürmekteler, bu çalışmak değildir...
3- kapitalizm: bu şerefsizler büyük şirketler kurup dünyanın en kaliteli mallarını üretirler ve bilinçsiz tüketicilere süpermarketler açarlar kredi kartları sunarlar ve bu insanlar özellikle kredi kartlarıyla ödeme yapınca hiç para vermiyormuş gibi bir düşünceye kapılırlar ve o şerefsizlere trilyon dolarlar akıtırlar...bu da çalışmak değildir....
velhasıl kelam bu şerefsizlerin 2. kaynağı için kardeşlerimiz zaten savaşıyor ama diğer kaynaklara maalesef özellikle Türkiye'deki insanlar teslim olmuş durumda ve İslam ülkelerinde de durum pek iç açıcı değil...bunların para kaynaklarını kesmenin tek yolu bütün İslam ülkelerinin zaman kaybetmeden birleşmelerinden geçer belki bu yıllar alır ama eğer bir adım atılırsa Allah bize on adım atacak ve bir süre sonra bu devlet kurulmuş olacaktır...

erbatan

New member
zekice...çok zekice....yıllardır türkün ellerinde dolastırarak bizi aptal yerine koyuyorlar.:cool: zekice...çok zekice...

ben tek cümlelik bir nokta değilim...şiirlerimle gömülecek adım..tokat izlerim!!!

Üst Alt